banner851

banner614

‘KIRGINLIK BİTTİ' MESAJI

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü ile önceki dönem belediye başkanı Mehmet Keleş akşam yemeğinde buluştu. Bu özel buluşma adeta 'kırgınlıklar bitti' mesajı taşıdı.

Siyaset 26.11.2021, 10:28 27.11.2021, 16:47
2076
‘KIRGINLIK BİTTİ' MESAJI

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, geçtiğimiz günlerde annesi Selamet Keleş’i kaybeden eski Başkan Mehmet Keleş'e taziye ziyareti gerçekleştirmişti. Bu ziyaretin ardından Başkan Özlü, eski Başkan Keleş'i Mutfak Sanatları Merkezi’nde ağırladı.

İkilinin akşam yemeğinde bir araya geldiği samimi görüşmede Özlü, yaklaşık 2 dönem Düzce Belediyesi'ni yöneten eski Başkan Keleş'in tecrübe ve deneyimlerine kulak verdi.

Vizyon projelere imza atan Keleş ile yine kendisinin Düzce'yi kalkındırma hedefiyle çalışmalarını sürdürdüğü yatırımlarla ilgili istişarelerde bulundu.

İcraat ve söylemleriyle Düzce'ye damga vuran başkanlardan olan Keleş ile göreve gelir gelmez onun yaptıklarını kaldıran Özlü'nün bir araya geldiği bu özel buluşma adeta 'kırgınlıklar bitti' mesajı taşıdı.

Başkan Özlü, yemeğin ardından günün anısına çektirdikleri fotoğrafı paylaşarak “Önceki dönem Belediye Başkanlarımızdan Sayın Mehmet Keleş ile Düzce Mutfak Sanatları Merkezi’nde akşam yemeği yedik, hasbihal ettik. Davete icabeti ve güzel sohbetleri için kendisine teşekkür ediyorum.” paylaşımında bulundu.

banner844
Yorumlar (9)
Kazım Karabekir 2 gün önce
Keleş hayırlı olsun :)
Düzceli.. 3 gün önce
Mesela ne yapmıştı, rant uğruna Düzcenin ayakta kalan son sembolik binası park gazinosunu yıkmış tı.. 400 tl lik park aydınlatmaları 1600 tl ye belediyeye almıştı.. ikinci dönemi ise komik aydınlatmalar ve raylı sistemi ile hatırlanacak.
Tatar ramazan 3 gün önce
Sayın Keleş... El sıkışırsan sana çok şey söyleriz.
Bir menfaate bizi ters köşe yapma...
Ali Catak 3 gün önce
Desenize Yine Aday Keleş
uzaktan 3 gün önce
cin i şişeden çıkarmayın. benden tavsiye.
Düzceli 3 gün önce
Aralarında zaten kırgınlık yoktu bence..Onların arasını bozmaya çalışanlar şu anda yoklar zaten tarih oldular..Kaybolup gittiler...Bir daha da geriye dönme şansları kalmadı...Bence ikiside çok değerli ve Düzce için faydalı olan kişiler.
METEHAN L 3 gün önce
SAYIN KELEŞ MELENSUPARK 2 Yİ YAPACAKSAN GEL OYUMUZ SENİNDİR
AKÇAKOCALI 3 gün önce
KELEŞ GERİ GEL AKÇAKOCAYI DA ALALIM ARTIK ZAMANIN GELDİ ÖZLEDİKKK..
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın