banner851

banner614

KİRLİ PROPAGANDAYA KANMAYIN!

banner619

Düzce Ülkü Ocakları İl Başkanı Fatih Gülaçtı, referanduma ilişkin yaptığı yazılı açıklamada, ‘Hayır’ diyenlerin, yeni sistemde iktidar umutları olmadığını söyledi. Herkese önemli görevler düştüğünü belirten Gülaçtı, “Duygusallığı bir kenara bırakalım ve CHP başta olmak üzere kendi statükolarını devam ettirdiği sürece yeni sistemde ülkeyi yönetme ihtimali bulunmayan parti, cemaat ve örgütlerin dezenformasyon ve kirli propagandalarına kanmayalım” dedi.

banner846
Siyaset 09.04.2017, 12:10 09.04.2017, 12:17
2667
KİRLİ PROPAGANDAYA KANMAYIN!
banner844

Düzce Ülkü Ocakları İl Başkanı Fatih Gülaçtı, yazılı basın açıklaması yaparak 16 Nisan'da yapılacak halkoylamasında ‘hayır’ oyu verecekleri eleştirdi ve uyarıda bulundu.
Gülaçtı Ülkücülerin her sistemde iktidara talip olacağını kaydederek, milletin teveccühünü kazanamayanların sistemin dışına itileceğini ifade etti.

Referandumu Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan düşmanlığı ve MHP lideri Devlet Bahçeli düşmanlığı üzerinden değerlendirmenin Ülkücünün ferasetini yansıtmadığını aktaran Gülaçtı, “Her birimize önemli görevler düşmektedir.  Duygusallığı bir kenara bırakalım ve CHP başta olmak üzere kendi statükolarını devam ettirdiği sürece yeni sistemde ülkeyi yönetme ihtimali bulunmayan parti, cemaat ve örgütlerin dezenformasyon ve kirli propagandalarına kanmayalım.  Bizlerin tek yürek olması gereken bu süreçte yerli olmayanların kirli projelerine alet olmayalım. Ülkücü Milliyetçi Hareket'in Lideri Devlet Bahçeli Beyefendi'nin dediği gibi: ‘Evet desin hayır desin bütün vatandaşlarımızın gönlümüzdeki yeri değişmeyecektir’ Cenab-ı Allah 'a olan inancımız gereği çıkacak her sonucun Devletimizin ve Milletimizin hayrına olacağı muhakkaktır.” İfadelerini kullandı.

Yorumlar (39)
Mhp mi kalacak sanıyorsun 4 yıl önce
referandum sonucunda evet çıktığında MHP diye bir partinin kalmayacağının fakındamısın? Düne kadar eşrefi mahlukat insanla gezerim bozkurtlarla geziyormuş Bahçeli diyenler şimdi ne için sizlerle bir düşün bakalım?
Hasan 4 yıl önce
Haklısın. Hayır diyenler artık bir daha iktidar olamayacak. Ne güzel özetledin tek kişilik rejim anayasasını. Pekla sen vicdanen rahat olacakmısın?
Ocak 4 yıl önce
Sanki kendisi evetci oda il teşkilatı gibi hayirci mhp genel başkanlığı için desteklediği adayda ümit özdağ.
dost 4 yıl önce
Fatih kardeşim ;seni bu hale kim düşürdü? Sen böyle değildin ne oldu sana ,tanınmaz hale gelmişsin.Yorumları ve beğenileri gördüysen herşeyi yeniden değerlendirmelisin diye düşünüyorum.
boyacı 4 yıl önce
Aslan fati hocam ALLAH sizlerden razi olsun sanayi grubu olarak yaninizdayiz inşAllah
Hasan 4 yıl önce
Seni akkurt seniii hadi iktidarın ucundan tutun gibi goruyosun evet diyerek yasadin
Tevfik 4 yıl önce
Ayrıca genel başkan ayrıdır, lider ayrıdır, devret bahçeli iktidar ortağı olmak istiyordu neden 7 haziranda hükümet ortağı olmadı seçime giderek 40 milletvekilliğini kaybetti,
mhp li 4 yıl önce
tabi fatih kardeşim bulunduğun mevki sebebiyle....mecburen evet diceksin tabi..hele bi deme..anında görevden alınırsın....seni seviyoruz ama hayır be güzel kardeşim...zaten ülkücüler %90 hayır diyor....
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın