banner851

banner614

'KİTABIN ORTASINDAN ÖZEL'E KONUK OLACAK

AK Parti Düzce Belediye Başkan Adayı ve eski Bakan Dr. Faruk Özlü, ilk canlı yayın programına Öncü TV'de çıkıyor. 20 Mart Çarşamba akşamı saat 22:00'da Öncü Medya Haber Genel Yayın Yönetmeni Sadullah Ünsal'ın sunumuyla ekrana gelecek 'Kitabın Ortasından Özel' programında konuşulmayanlar ilk kez konuşulacak.

banner619
Siyaset 17.03.2019, 16:41 18.03.2019, 10:42
727
Haftalardır seçim çalışmaları kapsamında dur durak bilmeden sahada ziyaretlerde bulunan AK Parti Düzce Belediye Başkan Adayı ve 65. Hükümet Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakan Dr. Faruk Özlü Öncü TV'de yayınlanan 'Kitabın Ortasından Özel' programına konuk olacak. Partisi tarafından aday gösterildikten sonra hiçbir programa konuk olmayan Özlü, ilk canlı yayın için Öncü TV'yi tercih etti. 20 Mart Çarşamba günü Öncü Medya Haber Genel Yayın Yönetmeni Sadullah Ünsal'ın sunumuyla ekrana gelecek 'Kitabın Ortasından Özel' programı saat 22:00'da başlayacak. Mahallelerde düzenlediği çadır programının ardından Öncü stüdyosuna konuk olacak olan Özlü, rakiplerinin iddialarından, hayata geçirmek istediği projelere, bakanlığı döneminde Düzce'ye kazandırdıklarından yeni dönem hedeflerine, hakkında merak edilenlerden bugüne kadar konuşulmayanlara kadar pek çok konuda konuşacak. Konu ve konuklarıyla Düzce gündemine yön veren 'Kitabın Ortasından Özel' programı yine önemli bir isimle günlerce adından söz ettirecek.

Artı Yerel Medya'yı smart televizyon ve telefonlarınıza indirmeyi unutmayın.

Web'den izlemek için TIKLAYINIZ 

Android için TIKLAYINIZ

İOS için TIKLAYINIZ 
banner844
Yorumlar (2)
ittifak mittifak 3 yıl önce
Başkanlık rejimine oy isterken başkanlık gelirse koalisyonlar - ittifaklar tarih olacak demişlerdi. İttifak koalisyonun başka bir adıdır. Ne oldu hani.. Ortalık ittifaklardan koalisyonlardan geçilmiyor. Demek ki öyle değilmiş ..
Hayret bir şey 3 yıl önce
Ne yüzle konuşuyorsunuz ya