banner851

banner955

Kızılay'a bir destek de Ak Parti'den.!

Kızılay'ın başlattığı 1 Milyon insan aranıyor kampanyası çerçevesinde Ak Parti Düzce İl Teşkilatı toplu olarak Kızılay'a kan bağışında bulundu.

Siyaset 18.11.2008, 13:18
327
Kızılay'a bir destek de Ak Parti'den.!

AK Parti Düzce İl Teşkilatı toplu olarak Kızılay'ın kan bağış kampanyasına katıldı. Kan bağışı yaparak kampanyaya destek veren İl Başkanı Fevai Arslan ve parti üyelerine Kızılay tarafından Teşekkür Belgesi verildi. Kan vermenin vücut sağlığı açısından çok faydalı olduğundan söz eden Ak Parti İl Başkanı Fevai Arslan, her sağlıklı vatandaşın mutlaka kan bağışında bulunması gerektiğini ifade etti. Arslan, “ Beş yıldan beri Kızılay'a düzenli olarak kan veriyorum.” diyerek, aynı zamanda Kızılay'a üye olduğunu dile getirdi.

Kızılay yetkilileri tarafından,Türkiye genelinde devam eden ” 1 milyon insan aranıyor” kampanyası çerçevesinde, Ak Parti İl teşkilatıyla görüşüldüğü ve teşkilatın projeye destek vermeyi kabul ettiği bildirildi. Ayrıca kampanyaya Düzce'de katılımın istenilen düzeyde olduğu ve her kurumdan destek geldiği belirtildi. Kan bağışında bulunan AK Parti İl Teşkilatına Kızılay tarafından teşekkür belgeleri verildi.

Yorumlar (0)
22
açık