banner851

banner614

KONGRE ÇALIŞMALARI SÜRÜYOR

AK Parti Düzce İl Başkanlığında 31 Aralık Pazar günü Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın katılacağı Düzce İl Kongresi için hummalı bir çalışma yapılıyor.

banner619
Siyaset 20.12.2017, 14:06 20.12.2017, 17:42
1119

31 Aralık Pazar günü Kalıcı Konutlar Spor Salonunda Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın katılımıyla gerçekleştirilecek AK Parti İl Kongresi için AK Parti Düzce İl Teşkilatında heyecan başladı.

Çalışmaların tüm hızıyla sürdüğü kongrede her şeyin eksiksiz olmasını istediği belirten AK Parti İl Teşkilatı il delegelerine gönderilecek mektupların hazırlandığını ve kongrenin yapılacağı salonda görsel çalışmaların devam ettiğini bildirdi.

Öte yandan AK Parti Düzce İl Başkanlığında oluşturulan Kongre Komitesi’nin çalışmaları organize edip yakından takip ettiği belirtildi.

Haber: Ö.YILMAZ
banner844
Yorumlar (8)
adam 4 yıl önce
çalışmamı teferruatmı..ya sizi adam yerine koyanmııı var.evrakk çalışmasııı okadar.girin sıraya oy verin oy neden kullanılır seçmek için ama hikmet atanıyo sizde zavalllılar neyseee değmez yaaaa
Yalanda kim ölmüş 4 yıl önce
Adayı belli ama politika için malzeme lazım. Bu şaşaalı toplantıların, yemeklerin, gelen araçları yakıtı, yemeği, bizden çıkacak ama bizi alkışlatacaklar, sırtımızda eyere yer kalmadı.
kimse vazgeçilmez değildi 4 yıl önce
Sn C.Başkanı kimlerden vazgeçmediki kimlerin uzerini çizmediki senden vazgeçmeyecek.Halka kulak verir halkın nabzını yoklar birde senin emrivaki ile işe aldırdıklarına s.md.lerinde makam sahibi yaptıklarına bakar ve derki the end keskin...
Yığılca 4 yıl önce
Hasan D hep öyle diyorsunuzda gömülüp gidiyorsunuz.görüşelim yine gömüleceksiniz
Yuri 4 yıl önce
Açıklayıp geçin, masrafa gerek yok. yazık günah.
akif 4 yıl önce
ne o ya,doğalgazlar mı kesikdi yoksa.soğutucuda çalışıyorsunuz sanki.montlar kabanlar filan
PARDON 4 yıl önce
Birisi Kongre mi? dedi atanmış kişilerin seçilmesiyle ilgili kongrelere de alıştık ya helal olsun bize bari Bürokratların atanmalarından sonra da kongre yapalım hep beraber iyi çümbüş olur. YAPILAN MASRAFLARDA CABASI!!!
Hasan D. 4 yıl önce
Sanki 10 tane aday varmış gibi. Bırakın bu boş işleri 2019 yaklaşıyor o zaman görüşeceğiz.