banner851

banner614

KONGRE HAZIRLIKLARI BAŞLADI

İlk kez Öncü Haber'in duyurduğu 31 Aralık'ta Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın katılımıyla gerçekleştirilmesi planlanan AK Parti İl Kongresi için hazırlıklar devam ederken, henüz başkan adayının kim olacağı konusu netlik kazanmadı. Ankara'dan sızan bilgilere göre; sürpriz bir isim aday gösterilebilir.

banner619
Siyaset 14.12.2017, 15:08 15.12.2017, 16:35
2685

İlk kez Öncü Haber duyurdu

5 Aralık tarihinde, Düzce kamuoyu, AK Parti Düzce İl Başkanlığı 6. Olağan Kongresi'nin tarihini ilk kez Öncü Haber'in internet sitesinden öğrendi. Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın programında son dakika bir değişiklik olmaması halinde kongre, 31 Aralık 2017 Pazar günü saat 15.00'da  Kalıcı Konutlar Spor Salonu'nda gerçekleştirilecek.

Hala aday açıklaması yapılmadı

2017'nin son gününde Cumhurbaşkanı'nı ağırlayacak olan Düzce'de kongre için hazırlıklar tüm hızıyla devam ederken, il başkanlığı koltuğuna kimin oturacağı konusu hala netlik kazanmadı.

Kongreye 17 gün gibi az bir süre kala mevcut Başkan Hikmet Keskin ile mi yola devam edileceği yoksa koltuğun yeni bir isme mi verileceği konusunda Genel Merkez nezdinde bir açıklama henüz yapılmadı.

Bir sürpriz olabilir

Ankara'dan sızan bilgilere göre ise Düzce'de bir sürpriz yaşanabilir. Gönlünde il başkanlığı yatan isimlerin Ankara yollarını aşındırdığı bilinirken, AK Parti Genel Merkezi'nin de partide önemli görevler üstlenen bazı isimlerle istişareler yaptığı gelen duyumlar arasında...

Ankara'ya henüz kimse çağrılmadı

AK Parti Düzce İl Başkanlığı 6. Olağan Kongresi'ne 2 hafta gibi bir süre kala genel merkezin ne mevcut il başkanını ne de potansiyel bir adayı görüşmeye çağırmadığı kulislerde konuşulurken, bu durum Ankara'nın Düzce için henüz son kararı vermediği şeklinde yorumlandı.

Haftalar öncesinden aday açıklaması yapılan ilçe kongrelerinin aksine il başkanlığı için ince eleyip sık dokuyan genel merkezin sürpriz bir ismi aday olarak açıklaması kuvvetli ihtimaller arasında gösteriliyor.

Tüm kongrelerde olduğu gibi tek liste şeklinde gidilecek seçimlerde Düzce için adayın kim olacağı konusunda şimdi gözler Ankara'da...

Haber: C. ÜSTÜNER

Yorumlar (25)
ÇİLİMLİLİ 4 yıl önce
BU YÖNETİM OLMASINDA KİM OLURSA OLSUN TORPİL TORPİL NEREYE KADAR YAZIKLAR OLSUN
Esnaf 4 yıl önce
Ak partinin bütün kolları yiyici kim gelse hizmet etmekten çok yer o yuzden kimin geleceğinin hek bir önemi yok
AK PARTİLİİİİİİ 4 yıl önce
TABİİKİ FAHRETTİN ŞENGÜR : BİLEN BİLİR NASIL BİRİ OLDUĞUNU
Umut 4 yıl önce
Biz bu davaya inanmış gönül vermiş insanlar olarak en uygun il başkanı olacak kişi TALİB ÇABUKOĞLU olsun diyoruz.Reis gibi yürekli cesaretli vicdan sahibi kimseye vebali olmayan halkın sesi olacağına inanıyoruz.
Aziziyeli 4 yıl önce
Dürüst baskan İSMAİL BAYRAM duzceye hayirli olsun
Düzceli 4 yıl önce
Sn.Ali DİLBER.
Eski 4 yıl önce
Metin kaşıkoğlu yakışır
düzceli 4 yıl önce
isamail bayram
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın