banner851

banner614

KONGRE ÖNCESİ ÇOK ÖNEMLİ KARAR!

Beklenen oldu. MHP Düzce İl Kongresi’ne tek liste ile gidiliyor. MHP İlçe Başkanları ve İl Divanı ile yapılan toplantıda, 8 Kasım’da yapılacak olan MHP İl Kongresine mevcut Başkan İlhami Caboğlu’nun oluşturacağı tek liste ile gidilmesi kararı alındı. MHP Genel Merkezi’nin olağanüstü bir durum olmazsa partililerin kararına uyacağı ve ‘Caboğlu ile devam’ diyeceği öğrenildi.

banner619
Siyaset 16.10.2020, 13:19 16.10.2020, 13:33
1074
KONGRE ÖNCESİ ÇOK ÖNEMLİ KARAR!

Kongre sürecindeki partilerde artık heyecan dorukta… AK Parti gibi MHP de ilçe kongrelerini tamamlayarak, il kongresine odaklandı.

İlçe ve merkez ilçe başkanlığı kongrelerini tamamlayan MHP’de adım adım il başkanlığı seçimleri yaklaşıyor. Düzce’de bütün gözler 8 Kasım’da yapılacak olan İl Başkanlığı kongresine çevrilirken, mevcut Başkan İlhami Caboğlu, kurmayları ile toplantı düzenledi.  Düzenlenen toplantıda, MHP İl Başkanı İlhami Caboğlu, ilçe başkanları ve il divan kurulu üyeleri ile bir araya geldi.

Yapılacak olan il kongresinin masaya yatırıldığı toplantıda, divan kurulu üyeleri tarafından kongreye tek liste ile gidilmesi kararı alındı. Genel Merkezi’nde aynı takdirde olduğu karara göre, olağan genel kurulda mevcut İl Başkanı İlhami Caboğlu tek aday gösterilecek ve kongreye ise Caboğlu’nun oluşturacağı liste ile gidilecek.

Bu kararın ardından, siyasi kulislerde adı MHP İl Başkanlığı için geçen isimlerin nasıl bir tavır sergileyecekleri merak konusu oldu.  

Haber: Savaş ARI

Yorumlar (3)
ismail 12 ay önce
neden ? diğer adaylardan korku mu var ? bırakın demokrasi çalışsın ? güvenoyu alsın ? ben çok adaylı seçimde başkan değişir diyorum.
Muhammet kara 12 ay önce
Bari kongre demeyin. Hikaye dinliyoruz. Tayyip ve Bahceli hikayeleri.
Ömer 12 ay önce
Adı seçim.