banner851

banner955

“KONGRE YARIN, PARTİMİZE HAYIRLI OLSUN”

8 Mart Pazartesi günü (yarın) gerçekleştirilecek AK Parti 6. Olağan Genel Merkez Kadın Kolları Kongresi’nde tek aday olarak Düzce Milletvekili Ayşe Keşir göreve seçilecek. Bu önemli gelişme hakkında AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Erkan Kandemir’den açıklama geldi.

Siyaset 07.03.2021, 12:45 07.03.2021, 13:24
1725
“KONGRE YARIN, PARTİMİZE HAYIRLI OLSUN”

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Kandemi, "Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın tensipleriyle Düzce Milletvekilimiz Ayşe Keşir Hanım adayımız olarak belirlenmiştir." dedi.

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Erkan Kandemir, partisinin Düzce Milletvekili Ayşe Keşir'in, Genel Merkez Kadın Kolları Başkan adayı olarak belirlendiğini açıkladı.

Kandemir, Twitter hesabından yaptığı paylaşımda şunları kaydetti: "8 Mart Pazartesi günü gerçekleştireceğimiz 6. Olağan Genel Merkez Kadın Kolları Kongremizde, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın tensipleriyle Düzce Milletvekilimiz Ayşe Keşir Hanım adayımız olarak belirlenmiştir. Görevi devredecek olan Genel Merkez Kadın Kolları Başkanımız, Ankara Milletvekilimiz Lütfiye Selva Çam Hanım'a bugüne kadar göstermiş olduğu emek ve gayretleri için teşekkür ediyorum. Partimize hayırlı olsun."

Yorumlar (2)
Düzceli.. 2 yıl önce
Bütün siyasal tanım ların değiştiği bir 18 yıl gördük.. Kongere, Demokrasi şöleni, Seçim, Temayül vs deniyor.. Ama Ankara'nın belirlediği tek kişi atanıyor.. Bari adını atama şöleni yapın ki bir uyum olsun..
Akpartili 2 yıl önce
İleri demokrasi mis tek aday
13
açık