banner851

banner955

Kongredeki duruma CHP de tepki gösterdi.

Nazmi Çiloğlu'nun, uzun konuştuğu gerekçesi ile Ak Parti Gurup Başkan vekili Nihat Ergün tarafından ikaz edilmesine CHP ilçe yönetiminden eleştiri geldi.

Siyaset 19.10.2008, 16:41
193
Kongredeki duruma CHP de tepki gösterdi.
banner1032

Akçakoca Kongresi'nde Belediye Başkanı Nazmi Çiloğlu'nun konuşması sırasında Ak Parti Grup Başkan Vekili Nihat Ergin'in uyarıda bulunmasına CHP Akçakoca İlçe Teşkilatından da tepki geldi. İsimleri okunmadan kongreyi terk eden CHP Akçakoca ilçe yönetimi adına, açıklama yapan CHP ilçe Başkanı Selçuk Yanmaz, isimlerinin okunmadan salonu terk etmelerinin yanlış anlaşılmamasının gerektiğini belirtti.

Akçakocalı bir Belediye Başkanı'nın, kendi şehrinde ve kendi teşkilatı önünde, bir milletvekili tarafından azarlanmasının kendilerini incittiğini ifade eden Yanmaz, '' İsmimiz okunmadan orayı terk ettik. Ve bunu Divan Başkanına ilettik. O ismimizi okuyarak teşekkür edeceklerini belirtti. Ama Biz yine de müsaadelerini isteyerek ayrıldık. Akçakocalı ve Ak PArtili olan Belediye Başkanı Sayın Nazmi Çiloğlu'nun, kendi teşkilatı önünde, sırf uzun konuştuğu gerekçesi ile Gurup Başkan vekili Sayın Ergün tarafından sert bir üslup ile ikaz edilmesi, hatta azarlanması kabul edilemez. Bu bizi daha çok incitti. Nihayetinde Sayın Ergün misafir bir milletvekilidir. Bu gerekçe ile kongreyi erken terk etmek zorunda kaldık, çünkü bu bizi üzdü. Bizde orada misafirdik. Sayın Ergün'ün bu tavrı bizi incitti'' dedi.

banner844
Yorumlar (0)
15
kapalı