banner851

banner955

KONGREYE TEK LİSTE İLE GİDİLECEK

İYİ Parti Düzce Teşkilatı, kongreye gidiyor. İlçe ve merkez ilçe kongrelerini tamamlayan İyi Parti, Pazar Günü İl Kongresini gerçekleştirecek. Mevcut Başkan Yunus Özay Er’in yeniden aday olduğu kongrede, başka adayların çıkmadığı öğrenildi.

Siyaset 04.07.2020, 12:02
1668
KONGREYE TEK LİSTE İLE GİDİLECEK
banner1032

İyi Parti İl Başkanı Yunus Özay Er, pazar günü Parti binasında saat 14.00'da başlayacak olan kongreye tüm partilileri ve Düzcelileri davet ederek, "Tüm dünyayı olduğu gibi ülkemizi ve Düzcemizi de etkisi altına alan covit 19 salgını nedeniyle kongrelerin açık havada yapılması zorunluluğu getirildi. Biz de kongremizi parti binamızın terasında yapma kararı aldık” dedi.

Yapılacak kongrede, Koronavirüs Salgını ile ilgili önlemleri aldıklarını belirten Er, “Kongre sürecinde kalabalığın önüne geçmek ve insanların sağlığını tehlikeye atmamak için delegelerimizi ayrı saat dilimlerinde davet ettik" diye konuştu.

Yorumlar (5)
düzceli 2 yıl önce
İYİ Parti Türkiye için bir şanstır. Sayın Meral Akşener başarılı lider. Düzce iyi parti yönetimi de yerel seçimde başarılı oldu. Yeni kadro çok güzel. Hayırlı olsun.
Öz düzceli 2 yıl önce
Şimdi partiden nemalanamayanlar kin kusacak pu ha ha
Ferruh Caymak 2 yıl önce
KENDİN ÇAL KENDİN OYNA. BU TAKIM LA HİÇBİR SONUÇ ALAMAZSINIZ
Dündar S 2 yıl önce
Siz kapalı kapılar arkasında kongre yapmaya alışıksınız, bu kafalar olduğu müddetçe size de partiye de “OYMOYYOK”
Duzceli 2 yıl önce
komedisiniz..niye adam mı yok..Ben senin yerinde olsam bırakırım..Çünķü gerçekleri partiniz yansıtmıyor..Hayal kırıklığısınız
25
orta şiddetli yağmur