banner851

banner614

KONVOY YOK, YÜRÜYÜŞ VAR!

Başbakan’ın Düzce mitingini değerlendiren Ak Parti İl Başkanı Metin Kaşıkoğlu, tarihi bir kalabalık olduğunu belirtti. Kaşıkoğlu teşkilat olarak bu seçimde konvoy yerine yürüyüş düzenleyeceklerini açıkladı.

banner619
Siyaset 27.03.2014, 15:47
217
KONVOY YOK, YÜRÜYÜŞ VAR!

Ak Parti İl Başkanı Metin Kaşıkoğlu parti binasında düzenlediği basın toplantısında hem dün Anıtpark’ta gerçekleştirilen mitingi hem de seçimin son günlerinde teşkilat olarak aldıkları kararları açıkladı.

Kaşıkoğlu, Başbakan’ın mitinginin Düzce tarihinin en büyük mitingi olduğunu söyledi. Aldıkları bilgiye göre mitinge 90 bin katılımcının olduğunu belirten Kaşıkoğlu, miting alanında sadece Düzce ve ilçelerinden vatandaşların geldiğini çevre illerden katılım olmadığının da altını çizdi.

Seçime 3 gün kala teşkilat olarak aldıkları kararları açıklayan Kaşıkoğlu, partilerin gövde gösterileri haline dönüşen konvoyu bu seçimde yapmayacaklarını belirtti. Kaşıkoğlu bunun yerine “ak yürüyüş” adını verdikleri tüm teşkilatın katılımıyla yürüyüş düzenleyeceklerini dile getirdi.


Kaşıkoğlu, “Demokrasi bayramına gittiğimiz bu günlerde vatandaşlarımızı etkinliğimize davet ediyoruz.” dedi ve Düzce’deki tüm partilere huzur içinde bir seçim günü geçirilmesi dileğinde bulundu.

 

Haber;S.Kaşkır

Yorumlar (0)