banner851

banner955

Korkmaz, Kaynaşlılılarla bir arada

AK Parti Kaynaşlı Belediye Başkan adayı İsmail Korkmaz, yerel seçim hazırlıklarını sürdürürken dün akşam da Kaynaşlılılarla bir kez daha buluştu.

Siyaset 15.03.2009, 10:43
209
Korkmaz, Kaynaşlılılarla bir arada

Yerel seçimler öncesinde Kaynaşlı'da da aday tanıtım programları devam ediyor. AK Parti Kaynaşlı Belediye Başkan adayı İsmail Korkmaz, dün akşam düzenlenen yemekli programda bir kez daha Kaynaşlılılarla biraraya geldi. Çok sayıda vatandaşın katıldığı programa AK Parti Düzce Milletvekili Celal Erbay'da katıldı.

Dinamik bir adayla seçime gireceklerini belirten AK Parti Kaynaşlı İlçe Başkanı Birol Şahin, düzenlenen toplantılarla adayları Korkmaz'ı halkla kaynaştırdıklarını söyleyerek, “Parti olarak seçimlere hazırlıklarımıza ara vermeden devam ediyoruz. Seçimlere dinamik ve iş yapacak bir adayla giriyoruz. 30 Mart sabahı seçilmemiz halinde hemen kolları sıvayıp çalışmalara başlayacağız. Kaynaşlı'nın sorunlarının adayımızla birlikte farkındayız ve bu sorunların çözümü için projelerimizde bulunuyor. 30 Mart sabahı ile birlikte neler yapacağımızı herkes görecek.” şeklinde konuştu.

Yorumlar (0)
19
parçalı bulutlu