banner851

banner955

KORKMAZ’DAN AĞIR YANIT!

AK Parti Düzce eski Milletvekili İbrahim Korkmaz kendisi hakkında açıklama yaparak Cumhuriyet Savcılarını göreve davet eden CHP Düzce İl Başkanı Zekeriya Tozan’a yanıt verdi.

Siyaset 27.05.2017, 15:41 29.05.2017, 09:16
6795
KORKMAZ’DAN AĞIR YANIT!

Facebook hesabından yaptığı paylaşımlardan dolayı CHP Düzce İl Başkanı Zekeriya Tozan’ın kendisine yönelttiği ‘Hem fetöcü, hem hırsız ve çakal olan bu şahıslar kimlerdir?’ sorusu üzerine cevap hakkı doğduğunu ifade eden Korkmaz, şunları ifadeleri kullandı:

“Sayın Tozan savcıları göreve davet etmiş. Bana sorarsanız çok da iyi etmiş. Fakat biraz geç kalmış. Çünkü ben bu çağrıyı, 10 Mart 2017 tarihinde yerel bir gazeteye vermiş olduğum bir mülakatta zaten yapmıştım ve demiştim ki ‘Benim bu söyleşideki beyanlarımı bir ihbar kabul etsinler ve davet etsinler. Ben de tüm bildiklerimi kendilerine anlatayım.’ Bu kayıt hala benim elimde duruyor. Sayın Başsavcı davet etsin, kendisine takdim edeyim. Sayın Tozan, partinizin Düzce İmamı Sayın Mahmut Tanal'ın, iddianame konusunda yaptığı açıklamanın devamı olduğuna kani olduğum bu açıklamanızın, "Her şerde bir hayır vardır" düsturunca hayırlara vesile olacağına inanıyorum. Her ne kadar sizin ne hinlikler peşinde olduğunuzu tahmin ediyorsam da yine de size teşekkür ediyorum. Lütfen bu çağrınızda inatla sebat ediniz. Yoksa benim bu davalara müdahil olacağım falan yok. Sayeniz de hareketli bir ramazan geçiririz, fena da olmaz hani. ‘Dava adamlığı’ konusuna gelince... İsterseniz bu konuyu hiç kurcalamayın derim. Deniz Baykal’ın seks kasetlerinden doğan bir genel başkanın, "Düzce İl temsilcisi" olmak nasıl bir duygudur bilemem. Fakat emin olun ki dava, töre ve ahlak gibi kavramları öğreneceğimiz en son kişi ve kurum kesinlikle sizler değilsiniz. Fetöcülerin kim olduğunu çok mu merak ediyorsunuz? Onu bana değil, halen tutuklu olan Bolu Dağ ve Komando Tugay Komutanı Tuğgeneral İsmail Güneşer'e sorsan daha iyi edersin. Çünkü bu şerefsiz köpek, Düzce Belediye Başkanı olarak bizim Mehmet Keleş’in yerine ne hikmetse seni uygun görmüş. Hangi kerametinizden dolayı bu göreve uygun görüldüğünüzü izah etmek artık size düşer. Ne demişler, boynuzu kaşınan keçi gider de çobanın değneğine sürtermiş. Benim değnek fırınlanmış yaban elmasındandır. Benden söylemesi…. Şimdilik bu kadar. Kaşınınca yine gel, ben buradayım.”

Yorumlar (57)
vatandaş 6 yıl önce
keleş, fevai , korkmaz yüzünden dışarıda Düzceliyim demeye utanır olduk.
Başka söze gerek var mı. Durumun vehameti , kepazeliği daha nasıl anlatılır.
ali 6 yıl önce
Aşağıdaki yorumları okuyunca tek elden yazıldığı belli oluyor.Farklı olarak ben yazayım o zaman. AKP'nin en gözde isimlerinden biri.Söylediği her cümlenin sonuna kadar doğru ve haklı olduğunu düşünüyorum. Vekilliği sapına kadar helaldir...
vatandaş 6 yıl önce
Fevai, sen, keleş, eski sosyal hizmetler il müd olan vatandaş hiç biriniz asla ve asla seçilmemeliydiniz. Zaten seçilmediniz Düzce halkına dayatıltınız. Sonuç haksızca vekil ve belediye başkanı maaşı alan insanlar oldunuz.
hasan 6 yıl önce
Üslüp karaktere cuk oturmuş. tabi nasıl bi karakter se.
Muhtar 6 yıl önce
Vekilliğinde kimlerle oturup kalktığını biliyoruz. Kime ne faydan olduğunu da.
Ahlak 6 yıl önce
Ne olursa olsun,Kim olursa olsun,Hangi okulu bitirise bitirsin ÖNCE AHLAK.Sn.Korkmaz ahlak lı konuşmalı yaptığı bu açıklamayı bir önce ÖZÜR DİLEYEREK düzeltmelidir.Bu sözler bir emekli vekile ve öğretim üyeliği birine yakışmamış.
Yasin 6 yıl önce
Ya hiç akpli fetöcü yok heralde
Mert 6 yıl önce
Buda Keleş ve onun tayfasından işte. Düzce'yi senelerce bitik duruma getiren, getiren zihniyetin son temsilcileri bunlar. Hemşericilik, akrabacılık aman kontrol elimizden gitmesin mantığı. Düzce çok çekti bunlardan.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Yeni Sayımız