banner851

banner614

KORONA TESTİ SONUÇLARI BELLİ OLDU

banner619

Düzce'deki AK Partili belediye başkanları yarın Ankara'da Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın başkanlığında gerçekleştirilecek toplantı öncesi genel merkez talimatıyla korona testi yaptırdı. Test sonuçları negatif gelen başkanlar toplantıya katılım sağlayabilecek.

banner846
Siyaset 19.08.2020, 15:45 19.08.2020, 18:27
4266
banner844

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, 20 Ağustos Perşembe günü saat 11.00'da Ankara'da partisinin belediye başkanlarıyla bir araya gelecek. AK Parti Yerel Yönetimler Başkanlığı koordinesinde 20 Ağustos Perşembe günü ATO Congresium'da yapılacak toplantıda, 31 Mart Yerel Seçimlerinden sonra belediyelerin çalışmaları, pandemi sonrası belediyecilik vizyonu ve yerel yönetimlerde yeni yol haritası değerlendirilecek.

Düzce'deki AK Partili yerel yöneticilerin de hazır buluncağı toplantıya, 794 belediye başkanının yanı sıra il genel meclis başkanları, AK Parti il başkanları, il kadın kolları başkanları, il gençlik kolları başkanları, il yerel yönetimler başkanları, AK Parti MYK üyeleri ile AK Parti Kadın ve Gençlik Kolları MYK üyeleri katılacak.

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan başkanlığındaki toplantı öncesinde genel merkezden gelen talimat ile tüm katılımcıların yeni tip koronavirüs (Kovid-19) testi yaptırması ve sonucuna göre katılım sağlaması gerektiği bildirildi.

Bu doğrultuda Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, Çilimli Belediye Başkanı Muhsin Yavuz, Gölyaka Belediye Başkanı Yakup Demircan, Beyköy Belediye Başkanı Osman Kılıç ve Boğaziçi Belediye Başkanı İbrahim Ercan koronavirüs testi yaptırdı. Tüm başkanların test sonucunun negatif geldiği öğrenildi.

Haber: C. Üstüner

Yorumlar (6)
YAVUZ 0881 12 ay önce
Test yapmalarına gerek yok zaten kendileri düzceyi yeme konusunda iş bilen virüsler bence
X 12 ay önce
Ben sağlıkçıyım . Pozitif vakalara bakıyoruz ve bir kere bile test yapılmadı. Sağlıkçılara düzenli test yapılmalı.anlamı yoksa eğer kimseye yapılmasın.göstermelik işlerle bizi de yormayın
virüs 12 ay önce
Erdoğan'da korona testi yaptıracak mı peki?
Hamidiyeli 12 ay önce
Kendileri virüs zaten
Mete 12 ay önce
Bunlar kesinlikle cenneti garantiledik gözüyle bakıyorlardır dünyaya...
BELEDİYECİ 12 ay önce
cehennemi olmasın mete bey.