banner851

banner955

KÖY ZİYARETLERİ ARA VERMEDEN DEVAM EDİYOR

AK Parti İl Başkanı Mustafa Keskin ve beraberindeki heyet bu hafta Gümüşova ilçesine çıkartma yaptı. İlçeye bağlı 7 köyü birden gezen Keskin, yaşanan sıkıntıları yerinde dinleyerek, gerekli notlarını aldı.

Siyaset 18.06.2022, 10:00 18.06.2022, 17:47
737

AK Parti Düzce İl Başkanı Mustafa Keskin  parti yönetimi ile birlikte ilçe ziyaretlerine ara vermeden devam ediyor. Başkan Keskin ve beraberindeki heyet bu hafta Gümüşova’nın 7 köyünü gezerek köy muhtarları, köy temsilcileri ve vatandaşlarla bir araya geldi.

Düzenlenen ilçe ve köy ziyaretlerine, AK Parti Düzce İl Başkanı Mustafa Keskin, Gümüşova ilçe Başkanı Özgür Ören, İl Yönetim Kurulu Üyeleri, İl Genel Meclis Başkanı Çiğdem Günal, İl Genel Meclis Üyesi Necmi Kurt, Gümüşova İlçe Kadın Kolları Başkanı Fatma Say, ile ilçe teşkilatı katıldı.

AK Parti İl Başkan Keskin, Hacıkadirler Köyü Kuyucular Camiinde kılınan cuma namazının ardından yaptığı açıklamasında “Bugün AK Parti Teşkilatları olarak Gümüşova ilçemizdeyiz. Hacıkadirler Köyünde Cuma programında vatandaşlarımızla bir araya geldik. Tabii ki Gümüşova deyince aklımıza gelen ilk şey buradaki organize sanayi bölgesi. 2001 Yılında AK Parti kurulduğu zaman, bizler kurucular olarak görev aldık. Orada Düzce’nin kalkınma öncelikli iller arasına girmesini çok istemiştik. Allah’a çok şükür Sn. Cumhurbaşkanı’mızdan Allah razı olsun. İlk iktidarımızın ilk döneminde Düzce’yi 5084 sayılı kanunla kalkınmada öncelikli iller arasına alındı. Bu Düzce için çok önemli bir gelişmeydi. Düzce’nin biliyorsunuz şu anda 3 tane organize sanayisi 2 tane de kurulma aşamasında toplam 5 tane organize sanayi bölgesi var. Bunlardan bir tanesi de Gümüşova’da. Gümüşova’daki bu organize sanayi sadece Gümüşova ilçesine, köylerine değil tüm Düzce’de bir iş imkânı sağlaması için gerçekten çok önemliydi. İşte o iktidarın ilk yıllarından başlayan hikâye bugüne geldiğimizde binlerce kişinin çalıştığı, binlerce aileye ekmek verildiği ve burada da insanların ekmek kapısı, kazanç kapısı olduğu bir organize sanayi bölgesi kuruldu. Düzce’deki gençlerimize çoluk çocuğumuza bir iş kapısı oldu.” dedi.

“Gümüşova’da hem yapılaşma hem ticari hem de ekonomik olarak girdisi yükseldi Allah’a çok şükür” diyen Keskin, konuşmasını şu şekilde sürdürdü:

“Biz gurur duyuyoruz. Tekraren emeği geçen, o zaman ki Milletvekillerimize, tüm teşkilatlarımıza ve özellikle Sn. Cumhurbaşkanı’mızdan Allah razı olsun. Köyleri gezmeye devam ediyoruz. Yanımda İlçe Başkanım var, İl Genel Meclis Üyem var, İl Genel Meclis Başkanım var. Burada insanlarımızla sohbet ediyoruz, onların dertleriyle dertlenmek istiyoruz. Dün İl Başkanları Toplantısında Sn. Cumhurbaşkanı’mızın bize talimat verdiği gibi bu yaz bütün teşkilatlarımız 81 ilde sahada olacak. Biz bunu Düzce Teşkilatı olarak zaten yapıyoruz. Hem ilçelerimizde hem Kadın Kollarımız hem Belediye Başkanlarımız gerçekten de sahadayız. İnsanlarımızla dertleşiyoruz, onları dinliyoruz. Buradan bir mesajımda bizi bu sahada görüp de kendilerine acaba bu insanlar nasıl sahada geziyor diye düşünenler vardır. Bunlar kulağımıza geliyor. Onlara da bir cevap olsun.

AK Parti bir gönül hareketidir. Biz bu ülkede ne cenderelerden geçtik ne badirelerden geçtik. Hepsini bu milletimizin sayesinde atlattık. Bütün badireleri, bu millete kurulan tuzakları biz bu milletle aştık. Sn. Cumhurbaşkanı’mızın arkasında AK Partimizin arkasında sadece bu millet var. Onun için aklı ermeyenler, buna bir fikir yürütemeyenler hayret ediyorlar. Niye hayret ediyor, nasıl bu insanlar içinde dolaşıyor. Gayet de güzel dolaşıyoruz. Gayet de güzel anlaşıyoruz.

Çünkü biz bu insanların karşısında, bir yalan söylemiyoruz, iki ağzımızdan çıkan sözler kulağımızda duruyor ve burada insanlarımızla yaptıklarımızla yapamadıklarımızla bir gönül coğrafyasında insanlarla beraber bir çayı yudumlamanın zevkini alıyoruz. Dolayısıyla teşkilatlar olarak biz insanlarımızın içinde gayet mutluyuz. Allah onlardan razı olsun, onlar bizim arkamızda itici güç oldular. Sn. Cumhurbaşkanı’mızın arkasında onlar itici bir güç.

Dolayısıyla bütün dünyadaki emperyalistlerden tutun da terör örgütlerine kadar, bunların karşısında bizim sesimiz güçlü çıkıyorsa, işte bu Türk milletinin Sn. Cumhurbaşkanı’mızın arkasında olduğu için çıkıyor. Bu milletten Allah razı olsun. Onlar var olduğu sürece, bu millet de bu devlet de var olacaktır. Allah devlete millete zeval vermesin. Son olarak Bugün okul döneminin, okulların bitişinin son günü. Bugün çocuklarımız karne alıyor.

Hepsine hayırlı uğurlu olsun ve karne almasıyla birlikte camilerimizdeki hocalarımız müftülerimiz çocuklarımızı camilere davet ediyor. Bu gayet olumlu ve pandemiden sonra özlediğimiz bir şey. Yarın da biliyorsunuz benim kızım da dahil üniversite sınavları var. Ben tüm üniversite sınavlarına girecek olan yavrularımıza başarılar diliyorum. Allah hayırlı yazılar yazsın, iyi insanlarla karşılaştırsın. İnşallah iyi bir meslek sahibi olurlar, vatana millete faydalı bir insan olurlar.”

banner844
Yorumlar (4)
Boş boş konuşmaya devam. 4 ay önce
Ne yüzle geziyor bunlar anlamış değilim.Doymadınız daha ne kaldi daha toprak doyursun gözünüzü..Gidin istemiyoruz sizi nerde boş insan hepsi akp de
AnLat AnLat 4 ay önce
AkıLLanmaz İnsanLar Biri Çıkıpta Demiyorki Ne AnLatıyorsun 20 YıLdır Aynı Terane
Eski Düzceli 4 ay önce
20 yılda Ülkenin canına Okudunuz hala hikaye anlatmaya utanmadığınız gibi bazı vatandaşlar da sizden yıllardır aynı hikayeleri dinlemekten bıkmadılar dış güçler vatan düşmanları dini duyguların sömürüsü ey kılıçtaroğlu tüm politikanız bu. Ampül gerçekten patlak.
halk 4 ay önce
neyi dinliyorlar akıllanmadılar mı hala
21
kapalı