banner851

banner955

Küçük, Çay ve Tokuşlar Mahallesi’nde !

Milliyetçi Hareket Partisi Düzce Belediye Başkan adayı Ömer Küçük, dün akşam Çay ve Tokuşlar Mahallesi’nde seçmenleri ile buluştu.

Siyaset 01.03.2009, 11:00
243
Küçük, Çay ve Tokuşlar Mahallesi’nde !

Milliyetçi Hareket Partisi Düzce Belediye Başkan adayı Ömer Küçük, dün akşam Çay Mahallesi’nde seçmenleri ile buluştu. Seçim gezilerine ara vermeden devam eden Küçük, İl Başkanı Kenan Ilgaz ile birlikte Çay Mahallesi sakinlerinin sorunlarını dinledi. Göreve gelmeleri durumunda Düzce ile ilgili projelerini anlatan Küçük, Çay Mahallesi’nin daha modern bir yapıya kavuşturulacağını ve çocuklar için  oyun ve spor alanlarının arttırılacağını söyledi. Çay Mahallesi’nin Düzce’nin en büyük Mahallelerinden biri olduğunu belirten Küçük, bu mahalle de diğer tüm mahallelerimiz gibi özlediği hizmeti bizimle birlikte alacak dedi. Konuşmasında İktidar Partisine de yüklenen Küçük, odun koysak kazanırız mantığı ile hareket eden iktidarın bu kez baltayı taşa vuracağını ve seçimlerden hüsranla ayrılacağını vurguladı.

 

Küçük dün gece ev ziyaretlerinin yanı sıra Düzce Belediyesi’ne yeni katılan Tokuşlar Mahallesi’e de gidip vatandaşların sorunlarını dinledi. Yeni Mahalle olan köylerin en büyük sıkıntılarının imar ve iskan noktasında yaşandığını belirten Küçük, göreve gelir gelmez, bu mahallelerimizin imar ve iskanları halledilecek ve gerekli tüm hizmetleri sağlanacak dedi.

 

Küçük ziyaretlerinde vatandaşların sorunlarını da dinleyip çeşitli notlar aldı.

banner844
Yorumlar (0)
21
parçalı bulutlu