banner851

banner955

KÜÇÜK EV ZİYARETLERİNE BAŞLADI

İYİ Parti ve CHP Düzce Belediye Başkan Adayı Ömer Küçük, kurum ve esnaf ziyaretlerinin ardından rotasını ev ziyaretlerine çevirdi. Kalıcı Konutlar'daki bir ailenin evine konuk olan Küçük, "Bizim en kıymetlilerimiz" dediği kadınlar için hayata geçirmek istediği projeleri anlattı.

Siyaset 08.02.2019, 12:20 09.02.2019, 18:16
1620
banner1032

31 Mart'ta yapılacak yerel seçimler öncesi belediye başkan adaylarının ziyaret trafiği hız kesmiyor.

 

İYİ Parti ve CHP Düzce Belediye Başkanı Adayı Ömer Küçük, seçim çalışmaları kapsamında ev ziyaretleri yapmaya başladı. Hiçbir daveti geri çevirmeyen Ömer Küçük, Kalıcı Konutlar'daki ev ziyaretinde, hane halkıyla sıcak ve samimi bir sohbet gerçekleştirdi.

Evine misafir olduğu vatandaşlara, sosyal projelere ağırlık verdiğini anlatan Belediye Başkan Adayı Ömer Küçük, özellikle kadınlar için hayata geçirmeyi hedeflediği projeleri tek tek sıraladı.

Küçük, "Kadınlarımız bizim en kıymetlilerimiz. Biz projelerimizin çoğunu kadınlarımızın ayakları yere daha sağlam bassın, kendilerini daha çok güvende hissetsin ve asla yalnız olduklarını düşünmesinler diye onlar için hazırlıyoruz. Çünkü biliyoruz ki toplumun temel taşları kadınlarımızdır. Çünkü onlar geleceğimiz olan gençlerimizin, çocuklarımızı yetiştiren annelerimizdir." dedi.Aday Ömer Küçük ile tek tek fotoğraf çektiren kadınların yanı sıra, ziyarette hazır bulunan gençler de Ömer ağabeylerinden imza istedi.HABER: C.ÜSTÜNER


Artı Yerel Medya'yı smart televizyon ve telefonlarınıza indirmeyi unutmayın.

Web'den izlemek için TIKLAYINIZ 

Android için TIKLAYINIZ

İOS için TIKLAYINIZ 

banner844
Yorumlar (29)
Can . D 4 yıl önce
CHP HDPEYLE HDP DEMEK PKK YPG ASKERE SILAH DOGRUTAN PKK YA DESDEK VEREN CHP IYI PARTI FETÖ PARTISI KURAN AMERIKA DA YASIYO DARBECI ADI PISLIK YALANMI DOGRU SAPINAKADAR
Oy falan yok 4 yıl önce
Chp zihniyetine oy yok. Celal kasapoğluda Akp deyse bizede Akp ye oy atmak düşer...
İlk Oy 4 yıl önce
Düzce İYİ olacak
Duzcee 4 yıl önce
Degisim sart omer kucugu istiyoruz
CanD’ye 4 yıl önce
CanD. salyalarını sil öyle konuş
Can . D 4 yıl önce
BANA AGIZINDA SALYA AKAN DIYE YAZAN SEN ÖNCE BENIM NE YAZDIGIMI ANLA ANLAMIYORSAN DOKDORA GIT BI DANIS TEDAVI OL BENIM YAZIMDA SORU SORDUM ONA CEVAP VEREMIYORSAN SESINI CIKARMA HAKARET ETME KARSILIGINI BULURSUN BURDA ÖZGÜRCE HAKARET ETMEDEN YAZ ADAM OL DÜRÜST OL
Can . D 4 yıl önce
BENIM YAZILARIMI OKUYUPDA ANLAMAYANLAR CEVAP VEREMEZLER CEVAP YAZIN CEVAP BOS BOS YAZMAYIN CEVAP YAZIN NE SORMUSUM BEN
Serdar Gürler 4 yıl önce
Sen onu adam yerine koyup muhatapmı alıyorsun şaklabanın önde gideni cahilin cehaletin önde gideni maalesef bunun gibiler bayağı revaçta yazıklar olsun içinde bulunduğumuz durum bu maalesef .
CEM'DEN CAN'A 4 yıl önce
KARDEŞ NE İÇİYOSUN SÖYLEDE BİZDE YAŞAYALIM O KAFAYI :D
Bunlarında unutma 4 yıl önce
Kısacası bizi temsil edenler kendi menfaatleri doğrultusunda hareket ettikleri için ezilen her zaman halk oluyor.Hiç biri bizi temsil edemez.halkçı değiller menfaatçiler.
Bunlarında unutma 4 yıl önce
Bakanlar dahil hepsi hocam hocam diye ağlaşırken hepsi yalakalık yaparken insanları bu örgüte yönlendirirken memur alımlarında hep bu örgüte bağlı olanları alırken şimdi kalkıp ta biz kandırıldık diyerek yargılanmıyorlar.Adalet bunu?
KUZEY 4 yıl önce
can dD RUMUZLU YORUMCU SEN TAMAMEN AMERİKAN UŞAĞISIN SEN KİME PKK -YPG DİYEBİLİYORSUN PKK,YA URFADA HALAY ÇEKTİRİP DÜĞÜN BAYRAM YAPTIRANLARI DİYARBAKIR,DA MERGİ,MERGİ DİYE ŞARKJLAR SÖYLETENLERİ UNUTMADI BU MİLLET.
Can . D 4 yıl önce
YAZDIGINA BAK KIM AMERIKANIN USAGI ONU DAHI BILIYORSUN HDP YPG OLDUGUNU BILIYORSUN BURDA CIKMISIN YALAN YAZIYORSUN CHP HDP IYI PARTI KIME HIZMET EDER AMERIKAYA ALMANYAYA INGILTEREYE ISRAILE FIRANSAYA SIMDI BENDEN ÖGRENDINMI DOGRULARI HDP DEMEK PKK ASKERLERE VATANDASLARA SILAH DOGRULTAN ADI PISILIK PKK YPG LILER CHP DE DESDEK OLUR BUNLARLA IS TUTAR YALANMI HE AMERIKANIN KÖPEKLETI PKK HDP DEMEK PKK
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
16
kapalı