banner851

banner955

Küçük; Halktan kopuk yaşayan bir başkan olmayacağız !

MHP Düzce Belediye Başkan Adayı Ömer Küçük Dün akşam Kazukoğlu ve Beyciler Mahallelerinde vatandaşları ziyaret ederek dert dinledi.

Siyaset 14.03.2009, 15:59
198
Küçük; Halktan kopuk yaşayan bir başkan olmayacağız !

MHP Düzce Belediye Başkan Adayı Ömer Küçük, seçim gezilerini tüm hızıyla sürdürüyor. Dün akşam Kazukoğlu ve Beyciler Mahallelerinde vatandaşları ziyaret eden Küçük, seçim öncesi destek istedi. Düzce’nin deprem sonrası 10 yılının çalındığını ve adeta vatandaşların uyutulduğunu belirten Küçük, Düzce’de gençler için geleceğe yönelik yapılan hiçbir çalışma olmadı. Deprem zamanı 10 yaşında olan evlatlarımız bugün askerde vatan bekliyorlar. Ancak askerden döndüklerinde onlara iş imkanı sağlayacak hiçbir alt yapı hazırlayamadık dedi.Düzce’nin iyi yönetilemediğini belirten Küçük, Düzce’nin yöneticileri halktan kopuk yaşıyor. Biz halktan kopuk değil, daima halkın içinde olacağız dedi. 

 

 

Küçük, ekonomik krizin Düzce’yi de etkilediğini belirterek, hepimiz alt gelir grubundayız. Cebimiz para görmüyor. Çocuklarımızın eğitimlerini bile yeterli ölçüde sağlayamıyoruz. Eğer biz göreve gelirsek, Çocuklarımızın dershane ihtiyacını da karşılayacağız ve tüm çocuklarımıza Düzce Belediyesi olarak biz ek ders verdireceğiz ve onları en iyi şekilde üniversiteye hazırlamaya çalışacağız dedi. Artık pahalı su içmek yok diyen Küçük., camiler ve okullar bizim sorumluluğumuzda olacak ve temizliği ile yakından ilgileneceğiz. Mezarlıklarımıza sahip çıkacağız ve sadece şehir merkezindekini değil tüm mahallelerdeki mezarlıkların bakımlarını yapıp koruma altına alınmasını sağlayacağız dedi

Küçük seçim gezileri kapsamında bugün de Sanayi Çarşısı esnafını ziyaret edip sorunlarını dinledi.

banner844
Yorumlar (0)
28
kapalı