banner851

banner955

KÜÇÜK: HER MAHALLE İÇİN PROJEMİZ VAR!

Merkez mahalle muhtarlarıyla kahvaltıda bir araya gelen İYİ Parti ve CHP'nin ortak Düzce Belediye Başkan Adayı Ömer Küçük, halkın takdiri ile başkan seçilmesi halinde Düzce'yi yönetirken, muhtarların desteğine ihtiyaç duyacağını belirterek, "Tüm mahallelerimizle ilgili projelerimiz var ama istiyoruz ki 3-4 mahalleyi bir araya getirip ortak büyük bir yatırım yapalım." diye konuştu.

Siyaset 11.01.2019, 13:14 11.01.2019, 16:04
1966
banner1032

İYİ Parti ve CHP'nin ortak Düzce Belediye Başkan Adayı Ömer Küçük merkez mahalle muhtarları ile kahvaltı organizasyonunda bir araya gelerek fikir alışverişinde bulundu. İYİ Parti İl Başkanı Yunus Özay Er ve CHP İl Başkanı İlhan Duru'nun da katıldığı kahvaltılı toplantıda, muhtarlar sorunlarını Başkan Adayı Ömer Küçük'e anlattı.

 

"Düzce'yi Düzceliler ile birlikte yöneteceğiz"

Burada muhtarlara hitaben bir konuşma yapan Küçük, şu ifadeleri kullandı:

"Düzce'yi Düzceliler ile birlikte yöneteceğiz. Siz muhtarların bu konuda desteğinize ihtiyacımız var. Çünkü mahallelerinizdeki eksiklikleri ve ihtiyaçları en iyi sizler biliyorsunuz. Bizler mahallelerimizdeki insanlarımız mutlu olsun istiyoruz. Düzce marka şehir olacak. Marka şehir olmak için önce insanları mutlu etmelisiniz."
 
"Düzce'nin insanları mutlu sonu hak ediyor"

Bir şehrin en önemli noktalarının mahalleler olduğunu vurgulayan Küçük, konuşmasını şöyle sürdürdü:

"Bütünün en önemli parçalarında insanların sorunları, şikayetleri olmamalıdır. Biz sizlerle insanları mutlu etmek için birlikte çalışmaya talibiz. Tüm mahallelerimizle ilgili projelerimiz var ama istiyoruz ki 3-4 mahalleyi bir araya getirip ortak büyük bir yatırım yapalım. Bununla ilgili sizlerle tekrar bir araya geleceğiz. Teknik ekiplerimizle birlikte muhtarlarımız yatırımlar üzerine çalışma yapacaklar. Düzce'nin insanları mutlu sonu hak ediyor."

 

"Düzce, Ömer Küçük'ün nasıl bir insan olduğunu gayet iyi biliyor"

Düzce Tüm Muhtarlar Derneği Başkanı Mensur Bilgin ise Başkan Adayı Ömer Küçük'ü çok uzun yıllardır tanıdığını belirterek, "Birlikte çalıştık. Düzce zaten Ömer Küçük'ün nasıl bir insan olduğunu gayet iyi biliyor. Çıktığı bu yolda kendisine başarılar diliyorum." dedi.

Haber: C.ÜSTÜNER


Artı Yerel Medya'yı smart televizyon ve telefonlarınıza indirmeyi unutmayın.

Web'den izlemek için TIKLAYINIZ 

Android için TIKLAYINIZ

İOS için TIKLAYINIZ 

banner844
Yorumlar (25)
Hızlı gelıyor 4 yıl önce
Ömer başkan geliyor dikkat uyarı
yakışmadı 4 yıl önce
Kazanma ihtimalinin olmadığını bile bile aday olmasının tek bir amacı olabilir:MHP nin oylarını bölüp,kendisini defalarca aday gösteren,destekleyen dava arkadaşlarından intikam almak.Buna yediği kaba .... denir.
Zor 4 yıl önce
Yanlış yollardasın sayın küçük.Bak şuraya yazıyorum bu chp sana oy vermez.Küstürdüğün ülkücüler hiç vermez.
Zor mu kader mi? 4 yıl önce
Burda o verir bu vermez hesapları yapmak çok kolay. Seçim akşamı kim vermiş kim vermemiş belli olır kardeşim
Düzceli 4 yıl önce
Mutlu son derken,biz düzceli olarak o mutlu sonları çok iyi biliyoruz sen git kumda oyna.
Duzceli 4 yıl önce
Oylar sana omer abi diyenler direkt akp ye calisir zaten sansi olmayan biri oylar bòlünür akp ye yarar..omer abicilere duyurulur...
Düzceli 4 yıl önce
Sayın ömer bey değerli birisi ama ne yazık ki yanlış yol aldı 4 sefer düzcede kaybetmiş tekrar aday olmanın çıkarı ne onu açıkladın saygilar
Haklı 4 yıl önce
İnşAllah bu sefer olacak abi en az 5 oy arkandayiz
DÜZCELİ 4 yıl önce
AVM GİRİŞİNDEKİ MEHMET KELEŞ İN KOYDUĞU TRAMVAY KAFE VE ÇADIRINI, KAHVE DÜKKANINI KALDIRMAYI TAAHHÜT ET OYLAR SENİN BAŞKAN.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
14
kapalı