banner851

banner955

Küçük, işsizlik konusunu ele aldı.

Milliyetçi Hareket Partisi Düzce Belediye Başkan Adayı Ömer Küçük, Çamköyü ve Çavuşlar Mahallelerinde seçmenlerine hitaben bir konuşma yaptı.

Siyaset 12.03.2009, 18:08
200
Küçük, işsizlik konusunu ele aldı.
banner1032

Milliyetçi Hareket Partisi Düzce Belediye Başkan adayı Ömer Küçük seçim gezilerine devam ediyor. Küçük dan akşamda Çamköyü ve Çavuşlar Mahallelerinde seçmenleriyle biraraya gelerek “ Düzce'nin yeşillendirilmesi için kendi bitkimizi kendimiz yetiştireceğiz. Böylelikle Düzce'nin parası Düzce'de kalacak.” dedi.

Çamköyü ve Çavuşlar mahallelerinde seçmenlere projelerini anlatan Küçük, merkeze yeni katılan mahallelerin sıkıntılarını çok iyi bildiğini söyleyerek, “ Bizler şimdiki belediye gibi, çiçekleri İstanbul'dan, ağaçları İtalya'dan, yani peyzaj bitkilerini dışarıdan getirmeyeceğiz. Yeni mahalle olan yerlerde kendi bitkimizi kendimiz üreterek, hem ev ekonomisine katkıda bulunarak köylerimize girdi sağlayacak, hemde Düzce'mizi yeşillendireceğiz. Düzce'nin parası Düzce'de kalacak.” dedi.

Küçük, konuşmasının devamında işsizliğe değindi. İşsizlik yüzünden gençlerin evlenemediğini belirten MHP Belediye Başkan Adayı Ömer Küçük, “ Bizim gençlerimiz, gelinlerimiz mutsuz,çünkü eşlerinin işi yok. Sanayi bölgelerine kurslar açıp eğitim vererek, fabrikalara vasıflı elemanlar yetiştireceğiz.” şeklinde konuşarak, işsizliğe bu yönde çözüm bulacaklarını ifade etti.

banner844
Yorumlar (0)
18
parçalı bulutlu