banner851

banner614

KÜÇÜK'TEN ÖZLÜ'YE 'HAKARET' TEPKİSİ!

İYİ Parti-CHP Düzce Belediye Başkan Adayı Ömer Küçük, ilk çadır toplantısını Aziziye Mahallesi'nde yapan AK Parti Düzce Belediye Başkan Adayı Dr. Faruk Özlü'nün buradaki konuşmasında, kendilerine yönelik hakaretvari sözler sarf ettiği yönünde duyumlar aldıklarını belirterek, "Ne ben senin söylemimle terörist olurum, ne de sen benim söylemimle adam olursun... Çünkü herkes iyi bilir ki; "Ayinesi iştir kişinin, lafa bakılmaz!" ifadelerini kullandı.

banner619
Siyaset 28.02.2019, 10:32 01.03.2019, 11:06
4756
31 Mart Yerel Seçimleri'nde adım adım yaklaşılırken, siyasetin nabzı giderek yükseliyor. Mahallelerde sık sık vatandaşlarla bir araya gelen başkan adayları yaptıkları söylemler üzerinden atışmaya başladı. İYİ Parti-CHP Düzce Belediye Başkan Adayı Ömer Küçük, yaptığı yazılı basın açıklamasında, AK Parti Adayı Dr. Faruk Özlü'nün haklarında 'Terörist' iması yaptığı yönünde mesajlar aldığını belirterek, bu durumu eleştirdi.
 
"Hakaretvari sarf ettiği sözlerden dolayı bir çok kişiden telefon ve mesaj aldım"
"Aziziye Mahallesi'nde tüm kurulum masrafları Düzce Belediyesi tarafından karşılanıp hazırlanan çadırda, Sayın Faruk Özlü’nün hakkımızda hakaretvari sarf ettiği sözlerden dolayı bir çok kişiden telefon ve mesaj aldım." ifadesini kullanan Küçük, Özlü'ye seslenerek sürdürdüğü açıklamasında şunları kaydetti:

"Söyleyecek söz bitti mi, söz hakarete döner"
"Sayın Faruk Özlü; söyleyecek söz bitti mi, söz hakarete döner. Yürünecek yol bitti mi, millete karalama yapmaktan başka çaren kalmaz. Artık sende sana oy vermeyenleri ve beni teröre hizmet edenler olarak anlatmaya başladığına göre, senin de söyleyecek sözün, gidilecek yolun kalmamış demektir.

"Anketler istediğin gibi çıkmayınca saldırgan bir tutum izleyemeye başlamışsın"
Ben, seçim yarışı başladı başlayalı, ”Bölmeyelim, kutuplaştırmayalım, dilimize dikkat edelim. Seçimdir, bu da geçer ama bizler hep yüz yüze bakacağız. Bu topraklarda birlikte yaşayacağız, düğünde, cenazede karşılaşacağız. Acı günümüzde birlikte ağlayıp, mutlu günümüzde birlikte güleceğiz” diyerek hep birleştirici bir dil kullandığımı düşünüyorum. Fıtratımda aksini yapmaya müsaade etmez zaten. Fakat üzülerek görüyorum ki sanki, anketler istediğin gibi çıkmayınca ve sanki, kaybetme korkusuyla hareket etmeye, saldırgan bir tutum ve üslup izleyemeye başlamışsın… Kendi kendine sinirlenmene, stres içine girmene sözüm yok, ama benim vatandaşımı germemeni, ayrıştırmamanı, hele hele terör örgütleriyle yan yana getirmemeni senden özelikle rica ediyorum.

"Unutma! Biz tüm Düzce’nin Belediye Başkanlığı'na talibiz"
Ne demiş Yunus Emre “Yaradılanı Severim, Yaradandan Ötürü…” Sana bir çift sözüm var, sen bize ne dersen de, biz senin hakkında söylemlerimizi değiştirmeyeceğiz, sen ne kadar bölmeye, ayrıştırmaya çalışsan da biz kimseyi bölmeyeceğiz, ayırmayacağız hep birleştirici olacağız. Unutma! Biz sadece bize oy verenlerin değil, tüm Düzce’nin Belediye Başkanlığı'na talibiz. Dolayısı ile sen kendine yakışanı yap, biz hep kendimize yakışanı yapacağız. Ayrıca ne ben senin söyleminle terörist olurum, ne de sen benim söylemimle adam olursun... Çünkü herkes iyi bilir ki; ayinesi iştir kişinin, lafa bakılmaz!"

 Haber: C.ÜSTÜNER


Artı Yerel Medya'yı smart televizyon ve telefonlarınıza indirmeyi unutmayın.

Web'den izlemek için TIKLAYINIZ 

Android için TIKLAYINIZ

İOS için TIKLAYINIZ 
 
Yorumlar (73)
Bozkur 3 yıl önce
Oyumuz sayın: Ömer KÜÇÜĞÜNDÜR
hep aynı 3 yıl önce
Ya hu Düzce bir Keleşten kurtulamadı bir de Ömer Küçükten. Başka Adam mı yok koskoca Düzce de . Düzce den adam çıkmaz mı ? Sanırım çıkmıyor. Bu Ömer Küçük kaç tane seçim kaybedecek daha ? Yeter artık hep aynı kişiler. Kazanma şansı sıfır. O oy kaydı diyen esnaf bozuntusu oy sana kayar olm iyi parti belediyeyi alırsa. Aklınızı başınıza alın.
adamın teki 3 yıl önce
Sizin Ömer'in haberi yok galiba ama hdp ve saadetle örtülü bir ittifak var millet ittifakı adı altında. Bunu siyasetle uğraşan herkes biliyor, görüyor. Fetöcü teröristlerin de hangi partiye oy verdiği artık gayet -iyi- belli.
Öğreniver bakim. 3 yıl önce
Evet Fötö'nün mezardan çıkıp kime oy verin dediğini herkes biliyor. Ne istediyse kendisine vereni de herkes biliyor. Sen bilmiyorsan Yutup da vidyoları var..
barbaros 3 yıl önce
chp pkk ile ittifak yaptı, bunu açıkça görüypruz. şimdi iyi parti chp ile ittifak yapınca pkk ile ittifak yapmış olmuyor mu. siz milletin aklıyla alay mı ediyorsunuz.
aynaya bak 3 yıl önce
teröristleri karşılayan yol veren açılımları yapan kimdi akpkk işbirliği.Öcalana sayın diye hitap eden kimdi ..
gaziantep cad 3 yıl önce
biz esnaf olarak akpye veriyorduk ama artık yeter . Sayın Ömer ağabeyim yaklaşık 50 oy size kaydı saygılar
sinan 3 yıl önce
Ömer Başkanım,ALLAH utandırmasın,destekçiniz..
Serdar 3 yıl önce
Ömer Başkan için bir gün değil her gün dualar birimiz değil hepimiz için başkan düzceye vatandaşa hizmette bir umut dur. İnsanları ayrıştırma çabasında olanlar insanlığın düşmanı en tehlikeli teröristidir. 31 martta oylar herkes için olana dır.
Vatandas 3 yıl önce
Ya omer abi yapma ya genel merkezin ittifak yapmiyormu neden ates puskurtuyon senin xeyilde genel baskaninin baglantida dugu kesin
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın