banner851

banner955

Küçük, Yenikent Pazarı'nda sorunları dinledi.

Seçim çalışmalarına ara vermeden devam eden MHP Düzce Belediye Başkan adayı Ömer Küçük, bugün de Eski Sanayi ve Yenikent Pazarı'ndaydı.

Siyaset 21.03.2009, 18:33
194
Küçük, Yenikent Pazarı'nda sorunları dinledi.

Seçimlere bir hafta kala Milliyetçi Hareket Partisi Düzce Belediye Başkan adayı Ömer Küçük, seçim gezilerine ara vermeden devam ediyor. Küçük, seçim gezileri kapsamında bugün ilk olarak Eski Sanayi Çarşısı esnafını gezdi. Esnafların sorunlarını dinleyen Küçük, sorunların çözümü noktasında da göreve gelmeleri halinde gerekeni yapacaklarını söyledi.

MHP Düzce Belediye Başkan adayı Ömer Küçük'ün ikinci ziyareti ise sorunlarıyla gündeme gelen Yenikent Pazarı oldu. Özellikle kapatılması gerektiği konusunda pazar esnafının devamlı açıklamalarda bulunduğu pazarı gezen Küçük, Yenikent Pazarı'nın sorunlarını bildiklerini ve bu sorunları çözme konusunda gerekenin yapılacağını söyledi. Küçük, esnaflarla sohbet etmeyi de unutmadı.

Küçük ziyareti sırasında Cumhuriyet Halk Partisi Düzce Belediye Başkan adayı Evren Kuşçuoğlu ile parti heyetiyle karşılaştı. Adaylar, karşılaşma sırasında birbirlerine başarı dilemeyi unutmadı.

banner844
Yorumlar (0)
15
açık