banner851

banner955

KURUMLARI ZİYARET ETTİLER…

Cumhuriyet Halk Partisi Düzce İl Başkanlığı milletvekillerini ağırlamaya devam ediyor. Geçtiğimiz haftalarda 27’si vekil 41 Genel Merkez yöneticilerine ev sahipliği yapan CHP Düzce İl Teşkilatı, yine partinin ağır toplarını ağırladı.

Siyaset 03.03.2022, 10:45
1206
KURUMLARI ZİYARET ETTİLER…
banner1032

Bir takım temaslarda bulunmak için Düzce’ye gelen CHP Tokat Milletvekili Kadim Durmaz, Edirne Milletvekili Okan Gaytancıoglu, Bursa Milletvekili Yüksel Özkan, Trabzon Milletvekili Ahmet Kaya ve Giresun Milletvekili Necati Tığlı kentte 3 gün boyunca kurum ziyaretleri gerçekleştirdi.

Ziyaretlerin ana başladığını,18 Mart Cuma günü genel başkan Kemal Kılıçdaroğlu'nun Düzce buluşması oluştururken, yerel gündem de masaya yatırıldı. İlk gün Düzce Ticaret ve Sanayi Odası, DESOB, Esnaf Odaları, Muhtarlar Dernekleri, Kamyoncular Kooperatifi, Düzce Kalkınma ve Tanıtma Vakfı, Ticaret Borsası ve Gümüşova Organize Sanayi Bölgesi oluştururken, 2. gün 7 ilçede ayrı ayrı görüşmeler gerçekleştirildi. Organizasyonun son günü ise parti içi görüş alışverişleri ve analizlerle tamamlandı.

Yorumlar (5)
YAVUZ0881 8 ay önce
Eski bir AKP li olarak oyum CHP ne helal olsun zaten bundan sonra sağ partiler günahıma para ile talip olsalar günahımı bile vermem din simsarı sağ partilere
Apsuva 8 ay önce
Semih abi büyük çaba sarf ediyor umarım karşılık görür.aHalkın sesini dinlemekten hiç vazgeçme.
Duzceli 8 ay önce
Yasasin chp yasasin cumhuriyet
Ahmet hakan 8 ay önce
Chp kesin bu seçimde bir millet vekili cıkarcak
BBBBB 8 ay önce
ARKADAŞ BU NASIL Bİ HABER BAŞLIĞI AĞIR TOPLARI
13
parçalı az bulutlu