banner851

banner614

KUŞÇUOĞLU’NDAN KONGRE AÇIKLAMASI

banner619

AK Parti Düzce Merkez İlçe Başkanı Hakan Kuşçuoğlu, 31 Aralıkta Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın katılımıyla yapılacak olan İl Kongresinin saatinde yapılan değişikliğe ilişkin yaptığı yazılı basın açıklamasında mitingle ilgili bilgilendirmelerde de bulundu. Kuşçuoğlu, merkeze bağlı tüm köylerden miting aracının kalkacağını ve Anıtpark Meydanı’ndan da saat 10:00 itibariyle miting alanına taşıma yapılacağını belirtti.

banner846
Siyaset 29.12.2017, 13:55 30.12.2017, 15:00
2506
banner844

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın katılacağı il kongresi ile ilgili yazılı basın açıklaması yapan Merkez İlçe Başkanı Hakan Kuşçuoğlu, daha önce duyurulan kongre saatinin erkene alındığını kaydetti.

Kuşçuoğlu, “31 Aralık Pazar Günü saat 13:00’da Cumhurbaşkanımız, Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın teşrifleriyle 6. Olağan İl Kongremizi gerçekleştireceğiz. Bizler için bir bayram günü olan Kongremize Sayın Cumhurbaşkanımızın katılacak olması ise ayrı bir önem taşımaktadır. Tüm Düzce Halkı gibi bizler de Ak Parti Teşkilatları ve mensupları olarak Sayın Cumhurbaşkanımızı heyecanla bekliyor ve kongremize tüm hemşerilerimizi davet ediyoruz”

“Erdoğan’ın ve Genel Merkezimizin çizdiği yolda hareket edeceğiz”
31 Aralık Pazar Günü saat 13:00’da yapılacak 6. Olağan İl Kongresi’nin ayrı bir önem taşıdığını ifade eden Kuşçuoğlu, “8 ilçe,2 belde gençlik kollarımız kadın kollarımız ve belediye başkanlarımız ile birlikte parti geleneklerimize bağlı kalarak birlik ve beraberlik içerisinde ak partiye ve onun temsil ettiği değerlere uygun bir şekilde, Sayın Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın ve Genel Merkezimizin çizdiği yol çerçevesinde daima olduğu gibi her daim hareket edeceğiz.” Dedi.

“Düzce’ye yakışır bir şekilde ağırlayacağız”
AK Parti Düzce teşkilatının şu günlerde tek bir gündemi olduğunu kaydeden Kuşçuoğlu, “O da Sayın Cumhurbaşkanımızı Düzce’ye yakışır bir şekilde karşılayarak, kongremizi gerçekleştirmektir. Diğer söylemler ve faaliyetler bizim dışımızda olup, AK Parti Düzce Teşkilatları olarak dün olduğu gibi bundan sonra da reisimizin, liderimizin arkasında dimdik durmaya devam edeceğiz.” diye konuştu.

Miting ile İlgili Bilgiler Verdi
Pazar günü yapılacak olan kongrenin Kalıcı Konutlar Kapalı Spor Salonunda olacağını belirten Kuşçuoğlu mitinge ilişkin şu bilgilendirmelerde bulundu:

“Kongre öncesinde saat 13:00’da salonunun önünde Sayın Cumhurbaşkanımız Düzceli hemşerilerimize seslenecektir. Mitinge tüm hemşerilerimizin ulaşımına sağlamak amacı ile anıt park meydanından otobüslerle saat 10:00’dan itibaren miting saatine kadar taşıma yapılacaktır. Merkeze bağlı tüm köylerden miting alanına minibüsler taşıma yapacaktır.
Ayrıca tüm ilçe teşkilatlarımızda kendi ilçe ve köylerinden mitinge vatandaşlarımızı ulaştıracaklardır. Tüm araçlar miting sonrasında vatandaşlarımızı tekrar geri bırakacaklardır. Hemşerilerimiz ulaşım anlamında hiç bir sıkıntı yaşamayacaklardır. Miting sonrası da Sayın Cumhurbaşkanımız salona geçecek Düzce 6.olağan kongremize katılacaktır. Cumhurbaşkanımızın salondaki konuşmalarını dev ekranda içeriye giremeyen vatandaşlarımızda izleyecektir. Bizler ve tüm Düzce’miz büyük bir özlemle beklediği liderimizle kavuşmanın heyecanını yaşıyoruz. Ben düzce 6.olağan kongremizin Düzce’mize ülkemize milletimize hayırlara vesile olmasını temenni ediyorum. Birlik ve beraberlik içerisinde Genel Başkanımız, Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın arkasından yürümekte olan tüm teşkilatlara teşekkür ediyorum.”

Haber: Ö. YILMAZ

Yorumlar (13)
cengiz ışık 4 yıl önce
kaç sefer teşkilata geldim il başnına randuve alıyom ne ariyan ne de soran var böyle bişey varmı allaeşkına
cengiz ışık 4 yıl önce
akpartiye çuval dolusu oy verdik teşkilata gittiğimizde yüzümüze bile bakmıyorlar
cengiz ışık 4 yıl önce
ak partiye çuval dolusu oy verdik teşkilata gittiğimizde yüzümüze bile bakmiyorlar
Düzceli.. 4 yıl önce
AKP işminin ve Demokrasinin yan yana bile gelmesi mantıken mümkün değil..Seçimle gelen seçimle gider diye koro halinde nutuklar atarlarken, baktık ki başbakan iki kelamda istifa ettirildi, devamında önce Düzce sonra iki metropölün belediye başkanları dikte ile istifa ettirildiBunların şaşkınlığı devam ederken, Cumhurbaşkanının demeci.. Patron il başkanları..” Yahu bir tanede belediye başkanı çıkıp ta, vatandaş beni seçti, il başkanını değil demedi, diyemedi.İleri demokrasi bu herhal.
Düzceli.. 4 yıl önce
Ne güzel iki, üç dört aday yarışsın, AKP demokratik bir parti ve kongereleri demokrasi şöleni değilmi..Hep öyle dersiniz ya.. Siz tabana, yani vatandaşın aklına güvenmiyormusunuz.... Seçimle gelen seçimle gider diye koro halinde nutuklar atmıyormuydunuzBekleyin yukardan birini Atarlar nasılsa, sizde demokrasi şöleni diyerek komik olacağınıza, Atama kutlaması yapın şöyle börekli çörekli, vatandaş seçmiyorsada karnı doysun...
sandık gelecek 4 yıl önce
şimdi kendinizi oylayın vatandaş oylarken ne olacağını göreceğiz
Partiliydim 4 yıl önce
İşini yürütenlerin partisi oldu vatandaşa kapatıyorlar partinin kapısını
Eski AKP li 4 yıl önce
ben dedim de inanmadınız. BU PARTİDE DEMOKRASİ YOK. KOLTUK KAVGASI VAR. BU YÜZDEN İYİ PARTİ...
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın