banner614

KUTLAMAYA MİLLETVEKİLLERİ VE PARTİ YÖNETİCİLERİ DE KATILDI

banner619

Cumhuriyet Halk Partisi Düzce İl Teşkilatı, partinin resmi sosyal medya hesapları üzerinden yayınladıkları video klip ile tüm annelerin Anneler Gününü kutladı. Yayımlanan Video Klip, CHP takipçileri tarafından yoğun beğeni aldı.

banner846
Siyaset 10.05.2020, 15:00
876
KUTLAMAYA MİLLETVEKİLLERİ VE PARTİ YÖNETİCİLERİ DE KATILDI
banner844

CHP Düzce teşkilatlarının hazırlamış olduğu Anneler Günü için videolu kutlama mesajı sosyal medya üzerinde büyük beğeni topladı.  27.Dönem ve önceki dönem milletvekillerinin de katılımıyla gerçekleştirilen klipte; önceki dönem Ankara Milletvekili Aylin Nazlıaka, İstanbul Milletvekili Emine Gülizar Emecan, Kadın Kolları Genel Başkanı Fatma Köse, önceki dönem Trabzon Milletvekili Haluk Pekşen, İstanbul Milletvekili Mahmut Tanal, Kırşehir Milletvekili Metin İlhan, önceki dönem İstanbul Milletvekili Umut Oran, Düzce İl Kadın Kolları Başkanı Jale Akyıldız ve Düzce İl Başkanı Haluk Demir Düzceli annelerin Anneler Gününü kutladılar.

“Aydınlık Geleceğimizi Sizler İnşa Edeceksiniz…”

CHP Takipçileri tarafından yoğun beğeni ve paylaşım alan video klipte, CHP Düzce İl Başkanı Haluk Kadri Demir, “Tüm annelerimizin Anneler Gününü kutluyorum. Bütün zorluklara rağmen ailesi için her türlü fedakârlığı yapan ve bu zor süreçte kendilerini yalnız hisseden annelerimiz; yanınızda olamasak da mesajınızla yüreklerinize dokunmak istedik. Bu ülkenin değerli anneleri; Cumhuriyet ve bu Ülkenin geleceği sizlerin ellerinizde. Sizin yetiştireceğiniz nesiller, aydınlık geleceğimizi inşa edecektir. Hepinize sevgilerimi iletiyorum” diye konuştu.

Yorumlar (1)
DZC81 1 yıl önce
dost acı söyler düzce için gereksiz parti.
18°
açık