banner851

banner955

“KUTSAL BİR GÖREVİ YERİNE GETİRİYORLAR”

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) İl Başkanı İlhami Caboğlu, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü münasebetiyle yayımladığı mesajda, gazetecilerin insanlara yol gösterici kutsal bir görevi yerine getirdiklerinin altını çizdi.

Siyaset 10.01.2022, 15:40
210
“KUTSAL BİR GÖREVİ YERİNE GETİRİYORLAR”

MHP Düzce İl Başkanı İlhami Caboğlu, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler gününü yayımladığı bir mesajla kutladı.  Şeffaf, demokratik, bir toplumu yaşatan en önemli unsurlardan birinin özgür ve tarafsız basının varlığı olduğunu kaydeden Caboğlu, şu ifadelere yer verdi:

“ Vatandaşlarımız adına gözlemleyip yaşananları kamuoyuna taşıyan, bunu yaparken de bazen ailesinden bile fedakarlıkta bulunarak kutsal bir görevi yerine getiren toplumun sesi olan Basın mensuplarımız, mesleklerinin gereğini yerine getirmek için yeri geldiğinde canlarını ortaya koyarak görev yapmaktadırlar. Özgür ve tarafsız bir basının varlığı şeffaf, demokratik, bir toplumu yaşatan en önemli unsurlardan biridir. Doğru haber verme, tarafsızlık, özel hayata saygı, basın ve basın çalışanları için yol gösterici değerler olmalıdır. Bu duygu ve düşüncelerle tüm basın çalışanlarının 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü'nü içtenlikle kutluyor, aile bireyleriyle birlikte sağlıklı, başarılı ve mutlu bir yıl geçirmelerini temenni ediyorum.”

banner844
Yorumlar (0)
Yeni Sayımız