banner851

banner955

“LÖSEMİ HASTASI KIZ ÇOCUĞUNUN MASRAFLARINI ÜSTLENECEĞİZ”

Milliyetçi Hareket Partisi Düzce İl Başkanı İlhami Caboğlu, devam eden Pençe – Kilit Operasyonunda şehit düşen Piyade Astsubay Yusuf Ataş’ın ‘Eğer ölürsem bir tane lösemili kız çocuğunun hayatı boyunca tüm masraflarını karşılayın’ vasiyetini üstlendiklerini açıkladı. Caboğlu, “Biz MHP Düzce teşkilatı olarak lösemi hastası bir kız çocuğumuzun hayatı boyunca tüm masraflarını üstleneceğiz. Bunun için harekete geçtik” dedi.

Siyaset 03.10.2022, 13:00 03.10.2022, 16:30
2297

Pençe-Kilit operasyon bölgesinde şehit düşen Piyade Astsubay Yusuf Ataş’ın vasiyetini içeren görüntüler tüm Türkiye’yi duygulandırdı. Ataş vasiyetinde lösemili bir kız çocuğunun hayatı boyunca tüm masraflarının karşılanmasını ve bayramlarda anne ile babasının ziyaret edilerek ellerinin öpülmesini istemişti.

Ataş’ın çektiği görüntüde, “Benim vasiyetim. Hayattan en çok istediğim şey, bir tane kız çocuğum olsun istiyorum. Eğer ölürsem bir lösemili kız çocuğunun hayatı boyunca tüm masraflarını karşılayın. Benim vasiyetim budur. Bir de bayramda gidin annemim babamın elini öpün” ifadeleri yer aldı.

Şehit askerimizin vasiyeti üzerine MHP Düzce İl Teşkilatı harekete geçti. MHP İl Başkanı İlhami Caboğlu yaptığı açıklamada “Vatanımızın bölünmez bütünlüğü ve ebediyen yaşaması için canından vazgeçerek operasyon bölgesine giden ve giderken şehit olacağını bilen bir askerimiz Piyasa Astsubay Yusuf Ataş’ın çektiği videoyu hem gözyaşları hem gururla izledik. Şehit olacağını bile bile kendi canından önce vatanı ve bir kız çocuğunu düşünen şehidimize ne yapsak az gelecektir. Ancak biz şehidimizin vasiyetini emir telakki ettik. Boynumuzun borcu bildik. MHP Düzce teşkilatları olarak harekete geçtik. Lösemi hastası bir kız çocuğumuzu tespit ederek tüm hayatı boyunca masraflarını karşılayacağız. Kendi canından önce vatanı ve bir lösemi hastası insanı düşünen şehidimize Allah’tan rahmet, tüm ülkemize başsağlığı diliyor ve diyoruz ki ‘Gözün arkada kalmasın şehidim” dedi.

banner844
Yorumlar (1)
Budur 2 ay önce
Hah işte bu! Budur! Biz Ülkücü’den bunları bekleriz. Böyle yapar ve kim olduğuna bakmadan eğriye eğri; doğruya doğru derseniz vu iş olur. Ülkücü iktidar olmakla değil, doğru olmakla ülkücü olur.
Yeni Sayımız