banner851

banner614

MALKOÇ DÜZCE'DEN BÖYLE SESLENDİ

Düzce Üniversitesi öğrencilerine konfrens vermek üzere Düzce'ye gelen Kamu Başdenetçisi Şeref Malkoç, dünyada İslam düşmanlığının yayılmak isteyenler olduğuna dikkat çekerek, "Manifesto dedikleri o katliam beyannamesinde, İstanbul'un Hristiyanlar tarafından tekrar alınacağını, bütün minarelerin yıkılacağını, başta Ayasofya'nın minarelerinin yıkılacağını yazmış. Senin atalarının gücü yetmedi, Haçlıların gücü yetmedi, Çanakkale'ye gelenlerin gücü yetmedi. Hadi gel de yık bakalım, görelim seni. Bu milletin asil evlatları var, asil evlatları. Kolay mı bu iş?" dedi.

banner619
Siyaset 18.03.2019, 15:21 19.03.2019, 15:56
1959
MALKOÇ DÜZCE'DEN BÖYLE SESLENDİ
Kamu Başdenetçisi Şeref Malkoç, Düzce Üniversitesi'nde düzenlenen konferansa konuşmacı olarak katılmak üzere bugün Düzce'ye geldi. İlk olarak Düzce Valiliği'ni ziyaret eden Malkoç, Düzce Valisi Dr. Zülkif Dağlı ile birlikte 18 Mart Çanakkale Zaferi ve Şehitleri Anma Günü dolayısıyla Şehitlik'te düzenlenen programa katıldı. Ardından Düzce Üniversitesi'ne geçen Malkoç, Düzce Üniversitesi Cumhuriyet Konferans Salonu'nda düzenlenen "Adalet, Ombudsmanlık ve Üniversiteler" başlıklı konferansta öğrencilere seslendi. Burada yaptığı konuşmada, bugünün önemli bir gün olduğunu, Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Deniz Zaferi'nin 104. yıl dönümünü olduğunu söyledi.

"Çanakkale Zaferi, tarihin şahit olduğu en büyük savaşlardan biridir"
Türk milletinin önemli bir millet olduğunu ifade eden Malkoç, "Tarihimizde zaferlerle dolu çok anlamlı günler var. Bunlardan biri de 18 Mart'tır. 18 Mart Çanakkale Zaferi, tarihin şahit olduğu en büyük savaşlardan biridir." dedi.

"Bu asil millet, hepsine de gerekeni yaptı"
Malkoç, 40 yıldır terör örgütü PKK'ya karşı mücadele verildiğini anlatarak, "Kolay değil, 40 yıl. PKK terör örgütü, 3 çapulcunun bir araya gelerek kurduğu örgüt değildir sadece. Tıpkı bizi Çanakkale'de yıkmaya çalışıp da boylarının ölçüsünü alanlar var ya onların, istihbarat örgütlerinin silahla, parayla, bilgiyle destekledikleri bir örgüt. PKK terör örgütü, Kürtlerin hakkını da müdafaa ediyor değil. Sadece Türkiye'yi yıkmak, Türkiye'ye zarar vermek için kurulan bir örgüttür. Tıpkı FETÖ terör örgütü gibi... Ama çok şükür, bu asil millet, hepsine de gerekeni yaptı." diye konuştu. 

"Yüreğimiz dağlandı"
Malkoç, Yeni Zelanda'da iki camiye yapılan terör saldırısının basit bir terör saldırısı olmadığını vurgulayarak, şunları kaydetti:

"Yeni Zelanda'da, cuma namazı saatinde bir katil, cani, terörist, namaz kılan insanları şehit etti. Yüreğimiz burkuldu, yüreğimiz dağlandı. Olaya bakıyorsunuz, öyle sunuyorlar ki bir cani çıkmış, bilgisayar oyunlarından etkilenmiş, Müslümanları katletmiş... Bir de diyorlar ki 74 sayfalık manifesto yayınladı. Yerin dibine girsin o manifesto. Manifesto değil, katillerin beyannamesi o. Kim ona manifesto diyorsa o katilin işbirlikçisidir. Maalesef ülkemizde de bazı gafiller, televizyon programcıları ya da haber yapıcıları bunu söylüyor. Basit bir terör saldırısı değil ki..."

"Manifesto değil, katillerin beyannamesi o"
Dünyada İslam düşmanlığının yayılmasının istendiğine dikkati çeken Malkoç, "Manifesto dedikleri o katliam beyannamesinde, İstanbul'un Hristiyanlar tarafından tekrar alınacağını, bütün minarelerin yıkılacağını, başta Ayasofya'nın minarelerinin yıkılacağını yazmış. Senin atalarının gücü yetmedi, Haçlıların gücü yetmedi, Çanakkale'ye gelenlerin gücü yetmedi. Hadi gel de yık bakalım, görelim seni. Bu milletin asil evlatları var, asil evlatları. Kolay mı bu iş? Bu katillerin arkasında örgütler var. Öyle bir kişi çıkacak, silahın üzerine bizim de bilmediğimiz beyannameler yazacak, Cumhurbaşkanımızı katliam için hedefe koyacak, öyle kendiliğinden olacak iş değil bu." değerlendirmesinde bulundu.

Malkoç, dünyada en hızlı yayılan dinin İslamiyet olduğunu, bununla iftihar ettiklerini sözlerine ekledi.
Yorumlar (8)
ulubatlı hasan 3 yıl önce
ne ulubatlı hasanlar öldü ne fatih sultanlar ne seyit onbaşılar ne nene hatunlar bizler ölmedik ölmucez ALLAH cc nurunu tamamlayana kadar var olacaz inşAllah ALLAHU EKBER
Bunlarda oluyor. 3 yıl önce
''Adayımıza oy vermeniz mahşerde kurtuluş belgeniz olacak'' dendi.Diğeri ''Bize oy verirseniz Allah size hesap sormayacak'' dedi. Bir tane din adamı, yetkili ''Bu şirk koşmaktır'' diyemedi.
ENGİN 3 yıl önce
AKP BELEDİYEYİ ALSIN DİYE ANKARA DAN GELEN 50 KİŞİ OLDUNUZ ZAMANINDA NERDE İDİNİZ? ÜLKENİN DURUMU BU, BİZ ŞU PROJELERİ YAPIYORUZ BİRAZ SIKINTI ÇEKECEĞİZ VEYA ÇEKMEYECEĞİZ BİR ŞEY DİYİN . ZELANDA İLE DIŞ İŞLERİ DİYANET İLGİLENİR.
Mağduriyet çıkarmak. 3 yıl önce
Yemen'de 2500 insanı katleden El Kaide neden haber olmuyor? Daha yeni 22 kadın öldürüldü. Terörün İslamcısı, Hırıstiyancısı, olmaz. Yenizelandayı kana bulayana da lanet olsun.
nsm 3 yıl önce
isid müslümanin basini Allah-ü Ekber diyerek keserken; müslümanlarin cuma namazini basip 250 müslümani katlettiklerinde sizden niye hiiiic gik cikmadi? samimi iseniz bunun cevabini bekliyorum.
vatandaş 3 yıl önce
Dışarıdakiler camilerimize çok fazla dokunamadı ama içimizdekiler haddinden fazla dokundu!
SON İNGİLİZDE GİTTİ İST.D 3 yıl önce
İSTANBULA EN SON BAYRAĞI DİKEN İNGİLİZLERDİ DİMİ..NE GÜZEL O KOMUTANLAR FATİH VE MUSTAFA KEMAL.DESTAN YAZDILAR
ARKADAŞ 3 yıl önce
DEĞERLİ DEVLET ADAMLARI,SİZİN GÖREVİNİZ HAMASET DEĞİL,ONU SOKAKTAKİ İNSAN YAPIYOR,SİZ ÇÖZÜM ÜRETİN,BİR YOL AÇIN,BİR YOL BULUN,BULAMIYORSANIZ BULABİLECEK OLANLARIN ÖNÜNÜ KAPATMAYIN.MESELA AYASOFYAYI AÇIN,AÇAMIYORSANIZ SUSUN.