banner851

banner614

MAZBATALARINI TESLİM ALDILAR

31 Mart Yerel Seçimleri’nin ardından Düzce Belediye Başkanlığı koltuğuna Dr. Faruk Özlü geldi. Sonuçların ardından Dr. Özlü mazbatasını aldı ve devir teslim töreni gerçekleşti. Bugün ise AK Parti İl Genel ve Belediye Meclis Üyelerinin mazbata töreni gerçekleştirildi.

banner619
Siyaset 09.04.2019, 15:14 10.04.2019, 16:36
3255
MAZBATALARINI TESLİM ALDILAR

Belediye meclis üyeleri ve İl Genel Meclisi bugün mazbatalarını Merkez İlçe Seçim Kurumu’ndan aldılar. Düzenlenen mazbata törenine AK Parti Düzce İl Başkanı Mustafa Keskin ve parti üyeleri de katılım sağladılar.

Mazbatalarını alan Belediye Meclis ve İl Genel Meclis Üyelerini, Düzce Ak Parti İl Başkanı Mustafa Keskin yalnız bırakmadı.

Belediye Meclis Üyeleri ve Merkez İl Genel Meclis Üyeleri mazbatalarını Merkez İlçe Seçim Kurulundan teslim aldılar.

Merkez İlçe Seçim Kurulunda gerçekleştirilen mazbata törenine AK Parti Düzce İl Başkanı Mustafa Keskin, İl Yönetim Kurulu Üyeleri, Merkez İlçe Başkanı Hasan Şengüloğlu ve Merkez İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri eşlik ettiler.Törende, AK Parti İl Genel Meclisi Adayı ve eski belediye başkanı Dursun Ay  “AK Parti İl Genel ve Belediye Meclis Üyeleri olarak mazbatalarımızı aldık. Düzcemize hayırlı ve uğurlu olsun” dedi.

Merkez İl Genel Meclis Üyeleri; Dursun Ay, Hasan Aktürk, Şükrü Sert, Musa Küçük ve Çiğdem Günal mazbatalarını teslim aldılar.Belediye Meclis Üyeleri; Celal Kasapoğlu, Hüdaver Gösterişli, Mesut Sancaklı, Cihat İnan, Ergin Çelikağ, Bayram Ali Kubilay, Güler Güneş, Erdem Akalın, Nurullah Yıldız, Leyla Ağan, Burak Coşkun, Ahmet Çalışkan, Oya Kocaman, İlknur Yıldırım, Hasan Gündem, İlknur Bahar, Cemil Aksoy, Murat Aydın ve Hasan Küçük de mazbatalarını teslim aldılar.Akçakoca İl Genel Meclis Üyeleri; Mustafa Ezer, Sinan Cumhur

Cumayeri İl Genel Meclis Üyeleri; Şaban Arslan,

Çilimli İl Genel Meclis Üyeleri; Osman İlhan, Mustafa Özlü

Gölyaka İl Genel Meclis Üyeleri; Fazlı Koç, İbrahim Keleş

Gümüşova İl Genel Meclis Üyeleri; Necmi Kurt

Kaynaşlı İl Genel Meclis Üyeleri; Hasan Ergin

Yığılca İl Genel Meclis Üyeleri; Hüseyin Yılgın da mazbatalarını teslim aldılar.

 

Haber: H. DURNA
banner844
Yorumlar (6)
Sucu 2 yıl önce
Yanaşma gibi kenarda duracağına evinde otursaydın kasapoğlu. 5 yıl boyunca kenarda esas duruşda duracağını bilmiyormuydun da yer değiştirdin. Zannetmeki seni aralarına alacaklar. Bugün davasını satan yarın neleri geride bırakır.
ADAM GİBİ ADAM COŞKUN 2 yıl önce
Umarım Düzce için güzel girişimlerde bulunup 5 sene boyunca refah düzeyi yüksek bir il profiline döneriz.Fakat yönetim içinde yer alan BURAK COŞKUN beyfendi.Düzceye çok şey katacaktır.Azim ve çalışkanlığı ile.Faruk Başkanın çok önemli bir görevde kendisi ile çalışmasını temenni ediyorum.
Gerçek Ülkücü
pro 2000 2 yıl önce
parası olan orda bir tane içlerinde normal gelirli vatandaş varmı acaba adaletsizlik burdan başlıyor zaten. Girmek istesen zaten giremezsin torpilin yok, paran yok yada zengin baban yok. Bu Türkiye'nin ve Düzce'nin gerçeği malasef...
HARBİCİ 2 yıl önce
HİÇ YORUM YAZAN YOK MU? BU KADAR AKP.Lİ İNSAN VAR.YALANDAN DA OLSA İNSAN HAYIRLI OLSUN DİYE YAZAR.YORUM YAPAR.BEN GERÇEKTEN HAYIRLI OLSUN DİYORUM BİR MUHALAFET SEÇMENİ OLARAK.İNŞALLAH ÜSTÜN ÇABA VE GAYRETLERİ İLE BELEDİYEMİZ ,DÜZCEMİZ İÇİN GÜZEL İŞLER YAPARLAR VEDE BU ARADA HİÇ OLMAZSA 420 MİLYON BORCU 210 MİLYONA İNDİRİRLER İNŞALLAH.
Serce 2 yıl önce
Körler sağırlar birbirini ağırlar.isimler aynı yüzler aynı millet bıktı sizi görmekten siz bikmadiniz.birdshaki seçime bu kadarda oy alamazsiniz
Düzceli 2 yıl önce
Millet bıkmış olsaydı eğer, 31 martta değiştirirdi. Türk milleti bıkmış olsa da düzce insanı bunlardan bıkmaz.