banner851

banner614

MECLİSİN DE AĞABEYİ!

banner619

CHP'li Engin Özkoç'un Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a hakaret etmesi sonrası Meclis'teki konuşması AK Parti ve CHP'li vekiller arasında yumruklu kavgaya dönüşürken, AK Parti Düzce Milletvekili Fahri Çakır, arbedeye son verilmesi için büyük çaba harcadı. Bu anlar TBMM TV kameralarına da yansıdı.

banner846
Siyaset 06.03.2020, 15:47 06.03.2020, 16:40
2852
banner844
banner785

4 Mart Çarşamba günü CHP Grup Başkanvekili Engin Özkoç'un Genel Kurul öncesinde düzenlediği basın toplantısında Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a hakaret etmesi sonrası Meclis'teki konuşması, AK Partili vekillerin tepkisine neden olmuştu.

CHP'nin İdlib konusundaki önergesi görüşülürken CHP ve AK Parti milletvekilleri arasında başlayan tartışma yumruklu kavgaya dönüşünce bazı vekiller ortamı sakinleştirmek için büyük mücadele verdiği ortaya çıktı.

TBMM TV kameralarına da yansıyan görüntülerde, AK Parti Düzce Milletvekili Fahri Çakır'ın tarafları ayırmak için yoğun çaba harcadığı gözlendi. Bir anda birbirlerine saldıran, yumruk atan ve üzerlerine atlayan vekiller nedeniyle ortalığın karıştığı mecliste kollarını havaya kaldırarak 'sakin olalım' diye bağıran Milletvekili Çakır, hem kendi partisi hem de ana muhafet milletvekillerini sukünete davet etti. Sandalyelerin devrildiği yumruklu ve tekmeli kavgaya son verilmesi için öfkeli vekillerin yanına giderek konuşan AK Parti Düzce Milletvekili Fahri Çakır'ın sakinleştirme çabaları sayesinde arbede bir süre sonra yatışırken,  aşananlar nedeniyle genel kurula ara verildi.

Yorumlar (4)
Ertugrul 1 yıl önce
Sayin öncütv yazarlari engin özkoc hakaret etmedi ,hakareti iade etti.
Vatandaş 1 yıl önce
Akp bin genel başkanı herkese hakaret edecek kimse ses çıkarmayacak dimi yandaş türkseven grubu
Ersin 1 yıl önce
Önce duzce nin ağabeyi olsun
Vatandaş 1 yıl önce
Ne buyuk başarı..maşAllah,çok işe yaricakemleket için bu hamle...aferin.
kapalı