banner851

banner614

MECLİSTE YİNE DÜZCE KONUŞULDU

Her fırsatta Düzce ve Düzceliler’in sorunlarını TBMM kürsüsünde dile getiren Düzce’den sorumlu CHP İstanbul Milletvekili Mahmut Tanal, genel kurulda söz alarak bu sefer de Düzceli çiftçilerin sorunlarını gündeme taşıdı. Tanal, Düzce’deki çiftçilerin tohum desteği alamamasının yarattığı eşitsizliğin giderilmesini isterken çeltik ve dane mısır gibi ürünler için kurutma tesisi sorununu da dile getirdi.

banner619
Siyaset 24.12.2020, 16:58 25.12.2020, 12:02
3122

Düzce’ye olan sevgi ve ilgisini her fırsatta dile getiren Düzce’den sorumlu Cumhuriyet Halk Partisi İstanbul Milletvekili Av. Mahmut Tanal, Düzceliler’in sorunları meclis çatısı altında gündeme taşımaya devam ediyor.

TBMM Genel Kurulu’nun bugünkü birleşiminde söz alan Tanal, ‘Fahri Milletvekili’ olduğu Düzce’nin sorunlarını bir kez daha dile getirdi. 

Konuşmasında Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli’ye seslenen Tanal, Düzce’deki çiftçilerin, üreticilerin sorunlarının çözülmesini talep etti.

Türkiye’nin bazı illerine verilen tohum desteğinden Düzce’nin faydalanmadığını belirten Tanal, bu eşitsizliğin giderilmesi gerektiğini kaydetti.

Düzce’de üretilen çeltik ve dane mısır gibi ürünlere yönelik kurutma tesisi  bulunmadığını hatırlatan Tanal, Toprak Mahsulleri Ofisi’nin (TMO) devreye girerek Düzce’deki kurutma tesisi sorununa çözüm getirilmesi, vatandaşların mağduriyetinin giderilmesi çağrısında bulundu.

CHP’li vekil Mahmut Tanal ayrıca, Gümüşova ilçesinde vatandaşların tapu sorununun bulunduğunu, bu sorunun da çözüme kavuşturulması gerektiğinin altını çizdi.

HABER: Mehmet GÜNESEN

Yorumlar (10)
Düzceli 10 ay önce
Seçim zamanı her şey unutulur yıllardır tulum sıyıran parti niye düzcemizin sıkıntılarını dile getirmiyor nerdesiniz bizim meclisteki vekillerimiz
düzceli 10 ay önce
adamseniniçin mecliste şeyını yırtıyor sen hala istemem diyorsun o zaman durmak yok anca gidersin
İlker 10 ay önce
Ah ah bide bizim vekiller konuşsa
Duzceli 10 ay önce
Helal olsun sana tanal duzcede tarim bitti artik tarim arazileri imara acildi
özdüzceli 10 ay önce
ulan bu yavşak DHKPCLHDPPKK lıyı gösterip bizi günaha sokmasanız mubarek CUMA akşamıııı.
Yorumcu 10 ay önce
Malmisin lan sen.feto ile kimlerin resmi var gordukchp den birkisi gostersene geri zekali
Osman 10 ay önce
Muhterem artık secdede mi kafayı sert vurdun yoksa çektiğin ot, yuttuğun hap mı fazla geldi. Perşembe'den getirmişin Cuma'yı.
Aa 10 ay önce
Orman işletmesi, hazinenin 2B ile orman köylüsünü dedreklemek için sattığı yerlere tapu iptal davası açıyor. Çiftçi, iyice toprağa küstü.
avci 10 ay önce
bizimkiler ne islerle meskul Allah bilir
Osman 10 ay önce
Kel Mahmut olmasa Düzce hepten bitik yahu! Şimdi birileri gene FETÖ, PKK , HDP diye zırvalamaya başlayacak. Zaten onu geçip de Düzce'ye bi gelebilseler iş yürüyecek.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın