banner851

banner955

“MEMLEKETİMİZİN TOPRAKLARI BEREKET SAÇIYOR”

AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları Başkanı Ayşe Keşir, bu yıl 6'ncısı düzenlenen "Düzce Otları Bereket Festivali"ni gezdi.

Siyaset 04.06.2022, 12:30
1234
“MEMLEKETİMİZİN TOPRAKLARI BEREKET SAÇIYOR”

Düzce Belediyesi Kent Konseyi Kadın Meclisi tarafından organize edilen festival kapsamında Anıtpark Meydanı'nda kurulan stantları gezen Keşir, kentte yetişen otlardan yemekler yapan kadınlarla sohbet etti, birlikte yemek yaptı.

Festival kapsamındaki etkinliklere katılan Keşir, "Güzel memleketimizin güzel toprakları bereket saçıyor. Stantlar renkli, hemşehrilerim keyifli. Her yaşa, her damağa, her keseye uygun yöresel lezzetler meraklılarını bekliyor." dedi.

Anıtpark ile Millet Bahçesi'nde gerçekleştirilen ve pazar günü son bulacak festivalde, mehter dinletisi, halk oyunları gösterisi, belediye bandosu konseri, stantlarda yenilebilir Düzce otlarının tanıtımı, Düzce mutfağı yemek yarışması, Orman İşletme Müdürlüğünün tüm katılımcılara fidan dağıtımı yapılacak ve sanatçılar konser verecek. (AA)

Yorumlar (5)
düzceli 6 ay önce
Topraklarımızın bereketini yok ettiniz. Yazık oldu.
Hüseyin emiral 7 ay önce
Sadece görüntü boş işler ile uğraşmayı çok seviyorsunuz çünkü belirlenmiş bir vizyon ve misyonunuz yok sn cumhurbaşkanının ayağına bağlanılmış bir prangasınız sadece sizlerin kendinizi düşünen menfaatci olduğunuzu düşünüyorum açık adımıda yazdım Allah reisin yar ve yardımcısı olsun
Yazık oluyor REİSE... 7 ay önce
Fotoğraf çektirme festivali.Dunya genelinde bugune dek gorulmemis boylesi buyuk bir krizde çok büyük bir is basarmislar gibi poz verme yarisindalar.Yazik oluyor REISE.Bunca dert ve sıkıntı sadece onun omuzlarında.Bunlara da işin eğlence kısmı ve poz verme kalmış.Vah kadersiz Duzcem ve Ülkem.
Zorlu 7 ay önce
Ne ot festivali ama... Ot dan çok incik boncuk festivali. Sanırsınız Düzce'de topraktan incik boncuk fışkırıyor.
Adalet 7 ay önce
Allahtan istemezsek olmaz,hadislere baktığımızda kıtlık olacağını ve fiyatların yükseleceğini okumadınızmı,şüphesiz Allahtan başkası kurtaramaz,ona sığınmadıkça,birbirimize iyi davranmadıkça feraha ermiş olamayız,şüphesiz mülk Allahındır.
Yeni Sayımız