banner851

banner614

Merkez İlçe Kongresi yapıldı.

Anavatan Partisi Düzce'de ilçe kongrelerinin ardından Merkez İlçe Kongresini de bugün yaptı. Yapılan kongrede Anavatan Partisi Merkez İlçe Teşkilatı yönetimi seçildi.

banner619
Siyaset 06.09.2009, 17:58
122
Merkez İlçe Kongresi yapıldı.

Bugün yapılan Anavatan Partisi Merkez İlçe Kongresi'nde üyeler oylarını kullanarak Anavatan Partisi Merkez İlçe Başkanı'nı seçti. Yapılan kongrenin ardından mikrofonlarımıza açıklamalarda bulunan Anavatan Partisi İl Başkanı Erkan Seçkin, ilçelerdeki kongrelerin ardından Merkez İlçe kongresini yaptıklarını ifade etti. Kendileri için önemli döneme girdiklerini vurgulayan Seçkin,
yapılan seçimde Merkez İlçe Başkanlığı'na seçilen Metin Sevilir'i de tebrik etti. Artık yeni bir sürece girdiklerini ve daha organize çalışacaklarını vurgulayan Seçkin, Demokrat Parti'yle birleşme konusuna da değindi. Birleşmenin daha önce 2007 yılında denendiğini fakat bir sonuca varılamadığını vurgulayan Seçkin, iki parti Genel Başkanı'nın da birleşmeye sıcak bakması sonucu sürecin tekrar başladığını ifade etti. İki partinin de birleşmek için birleşme yamayacağını siyasete yeni bir çehre kazandırmak için birleşmek istediklerini vurguladı. Seçkin, daha sonra tekrar Merkez İlçe Başkanı seçilen Metin Sevilir'i tebrik etti ve hayırlı olsun dedi.

Yorumlar (0)