banner851

banner614

MERKEZ VE 2 İLÇE BAŞKANI BELLİ OLDU

İYİ Parti Düzce Kurucu İl Başkanı Ercan Katırcıoğlu, yönetim kurulu listelerini oluşturmaya başladı. Belli olan ilçe başkanlarını ilk kez Öncü TV Ana Haber Bülteni’nde paylaşan Katırcıoğlu, İYİ Parti Merkez İlçe Başkanlığı için Yunus Özay Er, Gümüşova İlçe Başkanlığı için Ramazan Özdemir ve Cumayeri İlçe Başkanlığı için Ahmet İpek’in mazbatalarını aldığını belirtti.

banner619
Siyaset 11.12.2017, 20:10 12.12.2017, 19:03
5538

İYİ Parti Düzce Kurucu İl Başkanı Ercan Katırcıoğlu, parti yönetim kurulu listelerini yavaş yavaş oluşturmaya başlamasının ardından Ankara’nın yolunu tuttu. Katırcıoğlu sunduğu listelerin İYİ Parti Genel Merkez nezdinde onaylanmasının ardından Öncü TV Ana Haber Bülteni’ne canlı olarak bağlanarak o isimleri açıkladı.

"Başkanlık için çok adayımız var"
İsminin İYİ Parti Kurucu İl Başkanı olarak açıklanmasının ardından çok kısa sürede hızlı bir mesafe aldıklarını belirten Katırcıoğlu şu açıklamalarda bulundu:

“İki ilçemizin yapılanmalarını tamamladık. Çok genç bir kadro oluşturduk. Oluşturduğumuz listeleri de Ankara’ya sunduk. Genel Merkez onaylayarak mazbatalarımızı verdi. Süreç Türkiye’nin var olmasıyla ilgili. Biz İYİ Parti olarak Türkiye’nin olumsuz şartlarından kurtulması için çalışacağız. Düzce ve Türkiye için çok iyi olacak. Gümüşova ve Cumayeri ilçelerimizin yönetim kurulları tamamlandı. Akçakoca ve Gölyaka nüfus oranı fazla ilçelerimiz olduğu için oraları tamamlamak için biraz zaman istedik. Başkanlık için çok adayımız var. Listelerimiz çok genç ve dinamik.”Katırcıoğlu Ankara paylaşımlarını aktarmasının ardından, İYİ Parti Merkez İlçe Başkanının Yunus Özay Er, İYİ Parti Gümüşova İlçe Başkanının Ramazan Özdemir, İYİ Parti Cumayeri İlçe Başkanınınsa Ahmet İpek olduğunu açıkladı.
Haber: Ö.YILMAZ
banner844
Yorumlar (37)
Bahar 4 yıl önce
Birazda İYİ olalım
Kafkas 4 yıl önce
Emek veren terketmez giden varsa ,niçin geldiyse onun için gitmiştir.
Duzceli 4 yıl önce
Ulkuculuk mhp de olur...iyi partiye oy vetecegim diyenler ulkucu deyil.....eskiden ulkucuydu diyecegiz artik...eskiden mhp lilerdi yani....
ESKİ MHP Lİ 4 yıl önce
MHP DİYE PARTİ KALMAMIŞTIR. O ARTIK AKP NİN YARDIMCISIDIR. VATANDAŞ GEREKEN CEZAYI SANDIKTA KESECEK.
İyi parti Duzcede Nerede. 4 yıl önce
İyi parti duzce il teşkilatının adresi neresi. Bir yetkili de çıkıp açıklama yapsın. Merkez ilce başkanı secilmis ama adres Nerede ???
muhtar 4 yıl önce
her gün zam yağıyor. vatan millet din edebiyatıyla karın doymuyor. birilerinin çuvalı tıka basa dolarken millet perişan. OYUM İYİ PARTİYE.
AHMET İPEK 4 yıl önce
ahmet ipek rumuzu ile yazan güzel kardeşim, keşke kendi ismini açık yazsaydın. cumayerinde sizden kazandığım parayı size kurşun olarak döndüreceğimden bahsediyorsun. keşke bu konuları seninle karşılıklı konuşabilsek.
Gümüşova'lı 4 yıl önce
Ramazan bey Ak parti de ilçe başkanlığı yaptı ordan mhp 'ye geçti şimdi de iyi partiye transfer olmuş maşAllah...ne arıyor da bulamıyor acaba siyasette..???
GÜMÜŞOVA 4 yıl önce
AKP AKP
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın