banner851

banner955

MERKEZE BAĞLI KÖYLERDE SIKINTILAR DİNLENDİ

Önümüzdeki Cumhurbaşkanlığı ve Genel seçim çalışmalarını aralıksız sürdüren AK Parti Heyeti, köy ziyaretlerine devam ediyor. AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları Başkanı ve Düzce Milletvekili Ayşe Keşir ile İl Başkanı Mustafa Keskin, merkeze bağlı 8 köyü gezerek vatandaşların sıkıntı ve taleplerini yerinde dinledi.

Siyaset 18.08.2022, 12:42 18.08.2022, 15:39
985
banner1032

AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları Başkanı ve Düzce Milletvekili Ayşe Keşir ile AK Parti İl Başkanı merkeze bağlı 8 köyü gezerek vatandaşların sıkıntılarını dinledi.

Düzenlenen köy programına, AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları Başkanı ve Düzce Milletvekili Ayşe Keşir, AK Parti Düzce İl Başkanı Mustafa Keskin, Ak Parti Merkez İlçe Başkanı Hasan Şengüloğlu, İl Kadın Kolları Başkanı Şulenur Kubilay Yılmaz, İl Yönetim Kurulu Üyeleri, İl Genel Meclis Başkanı Çiğdem Günal, İl Genel Meclis Üyeleri Dursun Ay, Şükrü Sert, Hasan Aktürk ile Musa Küçük katıldı. AK Parti heyeti Merkeze bağlı Hacıaliler, Gümüşpınar, Altınpınar, Doğanlı, Muncurlu, Yeşilçam, Kirazlı ve Gökçe köylerini ziyaret ederek, köy muhtarları ve vatandaşlarla bir araya geldi.

Keşir: “Düzce’de olduğum sürece köyleri ziyaret ediyorum”

 AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları Başkanı, Düzce Milletvekili Ayşe Keşir, Gökçeköy’de yaptığı açıklamada “Bu program yaklaşık 15 gündür devam eden bir program. Meclis ara verince bütün milletvekilleri, teşkilat başkanlarımız tarafından planlanan program çerçevesinde köy ziyaretlerimizi gerçekleştiriyoruz. Zaten bu ziyaretlere biz ara vermemiştik. Her hafta kendi adıma söylüyorum; Düzce’de olduğum sürece bir kaç köyümüzü ziyaret ediyorduk. Bu vesileyle daha da yoğunlaştırdık. Burada hemşehrilerimizle bir arada oluyoruz. Hem çözdüğümüz, yaptığımız sorunları istişare ediyoruz. Devam eden hizmetlerimizi, beklentileri konuşuyoruz. Bu anlamda köy muhtarlarımız, köy temsilcilerimiz hem de teşkilatımız tüm kademleri gençlik kolları, kadın kollarımız, ana kademe, belediye meclisi üyesi, il genel meclisi üyelerimiz Başkanımız var” şeklinde konuştu.

Keskin: “Cumhurbaşkanımızın mektubunu halkımıza iletiyoruz”

AK Parti İl Başkanı Mustafa Keskin ise, “Kadın Kolları Genel Başkanımız, Düzce Milletvekilimizle berber Cumhurbaşkanımızın talimatlarıyla 81 ilde olduğu gibi Düzce’de de köylerimizi dolaşmaya bu hafta da devam ediyoruz. Burada ben muhtarlarımıza, köy halkımıza çok teşekkür ediyorum. Bizlere gösterdikleri ilgi ve alaka dan dolayı. Gerçekten de Cumhurbaşkanımıza olan sevgilerini, AK Partimize olan ilgilerinden çok teşekkür ediyorum. Allah hepsinden razı olsun. Teşkilat çalışmalarımızda köylerimizin sıkıntılarını, dertlerini dinliyoruz. Yaptıklarımızı yapamadıklarımızı olanca şeffaflığıyla anlatıyoruz. Tüm insanlarınızla bir olmaya gayret ediyoruz. Yanımızda köy Başkanımız var . Kendisine Sayın Cumhurbaşkanımızın mektubunu iletiyoruz. Genç kardeşimiz köyünüzün başkanı ve kendisine başarılar diyorum” dedi.

Yorumlar (11)
Madur 2 ay önce
Niçin yorumları yazmiyosunuz bunlarmı yeni akil takımı biz 20 senedir başka ülkedeki yaşadıkta bunlar burayı bize anlatıyolar anca giderler
Gidin artık yeter. 2 ay önce
Ne vaatlerde bulunuyorsunuz acep yabancılara satılacak birşeyde kalmadı.Enflasyon %180 oldu onumu söylüyorsunuz millete.
Vatandaş 2 ay önce
Dün de yazdım ve yayınlamadınız.
Tespit edilen sıkıntılar nelermiş ve çözümler nelerdir? Biz vatandaşları bilgilendirirseniz seviniriz
Madur 2 ay önce
Bunlar mı çözecek milletin sıkıntısını millet bunlara sıkıntısını anlatsın
Köylü 2 ay önce
Yıllardır köyleri geziyorlar ama şunu sormak istiyorum 20 yıldır dinledikleri köylüler için kendilerine iletilen kaç sorunu çözdüler bence bununda araştırılıp haberinin yapılması gerekir
VATANDAŞ 2 ay önce
BİR VATANDAŞ OLARAK ÖNERİM: BU EKİP SEÇİM SÜRESİNCE HİÇ SAHAYA İNMESİN, SEÇİM SONUNA KADAR EVLERİNDEN ÇIKMASIN REİSİN OYU EN AZ 10 PUAN ARTAR, VATANDAŞTAN SÖYLEMESİ
Komedi gibi 2 ay önce
Her seçim öncesi karşılaştığımız vahim tablo. Seçim son düzlüğünde sahalara inip seçim sonrası kabuğuna çekilmek. Dilin kemiği yok, vaadleri atabildiğin kadar at, sırala, seçim sonrası çeşitli bahaneler üreterek çözüm üretme. Bendeki siyasi irade karşılığı “Ye kürküm ye” misali, kendisini ve yandaşı zengin et diğerlerini ise ötekileştir.
Yazıklar olsun... 2 ay önce
Seçim son düzlüğüne giriliyor olması ve gerçekte hepimizin bildiği ve anketlerde de yer alan partiye ait oy oranının ciddi oranda düşmesi hepinizi kaygıya sokarak bir araya getirmiş. Salla sallayabildiğin kadar vaatleri. Ne de olsa dilin kemiği yok.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
16
parçalı bulutlu