banner851

banner955

MERTOL BELEDİYEYİ HEDEF ALDI

Saadet Partisi il Başkanı Birkan Mertol bugün yaptığı basın açıklamasında Düzce Belediyesi’nin çalışmalarını yetersiz bulduğunu belirterek, “Bolu gidiyor aya, Düzce gidiyor yaya” dedi. Mertol ayrıca hükümeti AB ve ABD ile olan ilişkilerini gözden geçirmesi konusunda uyardı.

Siyaset 12.05.2017, 15:59 12.05.2017, 19:05
2630

Saadet Partisi İl Başkanı Birkan Mertol, parti binasında Düzce ve ülke gündemine ilişkin bir basın açıklaması yaptı.

Batı’nın dümen suyundan kurtulamazlar
Mertol, Engelliler Haftası’nı kutlayarak başladığı konuşmasını ülke gündeminde tekrar yer bulmaya başlayan Türkiye’nin Avrupa Birliği’ne üye olma sürecini değerlendirdi.
Biz AB ile medeniyet anlayışımızla bağdaşmadığı için bir araya gelmeyi doğru bulmuyoruz. Ahlak ve manevi değerlerimize uymadığını söylüyoruz. Hükümet ise girmek için yoğun bir gayret sarf ediyor. Bunun yanında ise 15 yıldır İslam Birliği ile ilgili tek bir çalışma yapmıyor. Bu politikayı güttükleri sürece batının dümen suyunda kurtulmaları mümkün değildir.”

Hükümet dostunu, düşmanını iyi ayırt etsin
Türkiye’nin Amerika Birleşik Devletleri (ABD) ile ilgili de konuşan Mertol şu ifadelerde bulundu:
“Cumhurbaşkanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan Bey’in ABD ziyareti öncesi giden üst düzey heyet ziyaretlerde bulunurken ABD Başkanı tarafından düşmanımız olan PYD’ye ağır silahların verilmesi kararı senatoda onaylanıyor. Hükümet kanadı tarafından ise ciddi olarak tepki koyulmuş ve ABD ziyaretinde masaya konulacağı beyan edilmiştir. Adamlar hiç tereddüt etmeden biz buyuz diyor. Hükümet acilen ABD ile olan ilişkilerini gözden geçirmeli, dostunu düşmanını iyi ayırt etmelidir.”

Bolu gidiyor aya, Düzce gidiyor yaya
Düzce gündemine ilişkin görüşlerini dile getiren Mertol, Düzce Belediyesini yetersiz bulduğunu kaydederek eleştirilerini sıraladı:
“Yaz geldi havalar açtı. Düzce Belediyesi’nde bir kıpırdanma yok. Gözle görülür bir çalışma ve yeni projelerde yok. Bolu gidiyor aya Düzce kalıyor yaya. Her geçen gün kentimiz zaman kaybediyor. Düzce’mizde bir bakan olmasına rağmen kendisinden de ciddi manada istifade edemiyoruz. Böyle bir nimet de kullanılamayıp elimizden giderse diyorum ki vah halimize.”

banner844
Yorumlar (17)
esnaf 6 yıl önce
kuru muhalefeti bırakın tek çatı altında toplanın
zehra 6 yıl önce
Bolu yapar Düzce Abubakar
yığılcalı 6 yıl önce
bütün hizmetleri biz alıyoruz mutluyuz.
düzce muhalefeti bu işte 6 yıl önce
düzcede muhalefet varmış düzcelinin hakkını savunan muhalefet lazım daha aktif düzcenin gelişmesine katkı verecek muhalefet bolu yapıyor düzce neden yapamıyor bakanımızın oldugu yerde düzcede neden eksik kalsın düzceyide savunacak muhalefet
VATANDAS 6 yıl önce
Sen once kendi partini elestir.chp ile kol kola oldunuz.erbakan bunu gorseydi sizi kovardi
Mertol sana söylüyorum 6 yıl önce
Soyismin gibi mertol siz resmen dini siyasete alet ediyorsunuz ben bizzat şahitim
beyciler 6 yıl önce
HAYIRCILAR sizi. sizin söz söylemeye hakkınız yok .hdp chp sizin adınıza açıklama yapar.unutmayacağız sizleri .sizlerin yanındaydık her zaman ayak oyunlarına alet oldunuz.belediye batırdı bizde biliyoruz.hem severiz hem söveriz bizim işimiz
Düzce'de refah ruhu g 6 yıl önce
Sayın mertol Düzce'de gerçek bir muhalefet olduğunu gösterdiniz eski ruhun refah geri geliyor sanki bu havayı genel başkan düzceye gelip miting yapsa düzce saadete desteklerini arttırır böyle muhalefete devam
Nokta 6 yıl önce
Havanda su dövmek deyiminde CHP ile birlikte ilk akla geliyorsunuz. Ucuz siyaset dediklerinde yine aynı şekilde. Değişen YÖK
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Yeni Sayımız