banner851

banner614

METRUK BİNALARA DEĞİNDİ

Kalıcı Konutlarda seçmene seslenen MHP Düzce Belediye Başkan Adayı Ömer Küçük, metruk binalar sorununa değindi ve “belediye olarak buraları disipline edemiyorsanız. Belediyecilik yaptık demeyin.” dedi.

banner619
Siyaset 27.03.2014, 10:35
140
METRUK BİNALARA DEĞİNDİ

Son haftasını Kalıcı Konutlara ayıran MHP Düzce Belediye Başkan Adayı Ömer Küçük dün akşam Kalıcı Konutlar Çamlıevler’deydi. Küçük düzenlediği kahve toplantısında mevcut yönetime yüklendi; “Düzce’yi ötekileştiriyorlar.” dedi.


Çevre il ve ilçelerin Düzce’den 25 kat daha fazla hizmet aldığını savunan Küçük, Düzce’deki yönetimin parklardaki tuvalet paralarını peşinde olduğunu öne sürdü.

Seçimler için iddialı konuşan Küçük, Düzce halkının uyandığını söyleyerek “bu kez palto atsalar kazanamayacaklar” dedi.Düzce’de halkın mutlu olmadığı ve geleceğine karamsar baktığını ifade eden Küçük, Düzce’nin önünü açmanın zamanı geldiğini dile getirdi ve siyaset yapmayarak önceliği Düzce’ye vereceklerini belirtti.
Kalıcı konutlarda atıl duran iş merkezleri ve Düzce’deki enkaz kalıntıları ile ilgili olarak Küçük, bu binaların madde bağımlılarının mekânı olduğuna dikkat çekti: geceleri emniyetin bile girmeye cesaret edemediğini dile getirdi. Küçük, “belediye olarak buraları disipline edemiyorsanız. Belediyecilik yaptık demeyin.” dedi.

 

 

Haber;S.Kaşkır

banner844
Yorumlar (0)