banner851

banner614

MEZARI BAŞINDA ANILDI

Geçtiğimiz yıl vefat eden SP İl Başkanı Faruk Erdem ölümünün yıldönümünde mezarı başında anıldı. Partililer tarafından şehir mezarlığında düzenlenen anma programında konuşan İl Başkanı Selim Gökdemir, “Milli görüşçüler öyle inanıyoruz ki bu yolda mücadele eden herkes efendimizin sancağı altında toplanacak” dedi.

banner619
Siyaset 26.09.2012, 17:05
235
MEZARI BAŞINDA ANILDI

26 Eylül 2011 tarihinde vefat eden Saadet Partisi Eski İl Başkanı Faruk Erdem için bugün Saadet Partisi Düzce İl Başkanlığı tarafından şehir mezarlığında anma programı düzenlendi. Günün anlam ve önemini belirten konuşma yapan il Başkanı Selim Gökdemir, “Kendisinden sonra Saadet Partisi il başkanlığı görevini teslim aldık. Bu görevin ne kadar zor olduğunu, ne kadar zorluk çektiğini daha iyi anlıyoruz” dedi.
Gökdemir ,“Faruk Erdem kardeşimizi bir yıl sonra mezarı başında hüzünle anıyoruz. Bizde kendisinden sonra Saadet Partisi il başkanlığı görevini teslim aldık. Bu görevin ne kadar zor olduğunu, kendisinin ne kadar zorluk çektiğini daha iyi anlıyoruz. Biz Milli görüşçüler öyle inanıyoruz ki bu yolda mücadele eden herkesin efendimizin sancağı altında toplanacağına inanıyoruz. Siyaset yapıyor olsaydık AK Parti’ye geçerdik.” Diye konuştu.

Yorumlar (0)