banner851

banner614

MHP DAHA ETKİLİ İLETİŞİM İSTİYOR

banner619

MHP, il yöneticilerinin halkla daha etkili iletişim kurması için yeni bir eğitim programına başladı. 2013 Yerel Seçimleri için hazırlıklara başlayan genel merkez, sık sık halka hitap edecek olan il başkanlarını hitabe konusunda eğitiyor. MHP İl Başkanı Abdullah Danışmaz’da bazı parti üyeleri ile birlikte eğitimlere katılmak üzere Ankara’ya gitti.

banner846
Siyaset 09.05.2012, 14:22
186
MHP DAHA ETKİLİ İLETİŞİM İSTİYOR
banner844

Milliyetçi Hareket Partisi, parti ile halk arasındaki iletişimi ve kaynaşmayı arttırmak amacıyla ''Liderlik ve Gönül Elçileri'' adlı parti içi eğitim programını başlattı.
 
MHP Genel Merkezi'ndeki siyaset okulu binasında 4 gün sürecek eğitimlere MHP Düzce İl Başkanı Abdullah Danışmaz da, Akçakoca, Çilimli ve il merkezinden bazı yönetici ve parti üyeleri ile birlikte katıldı. Türkiye genelinde kongrelerini tamamlamış illerin il başkanları ve yöneticilerinin katıldığı ve kademeli olarak gerçekleştirilecek eğitimlerin ilkinde 10 ilden yöneticiye eğitim verilmeye başlandı.
 

Abdullah Danışmaz'ın da aralarında bulunduğu 10 il başkanı ve parti üyelerine Ankara’da verilen 4 günlük eğitimde akademisyenler tarafından hitabet, diksiyon, beden dili ve iletişim, stresle baş etme yöntemleri, ikna teknikleri, adabı muaşeret gibi konularda bilgiler veriliyor. 4 günlük eğimler ise Cuma günü sona erecek.

Haber: S.KAŞKIR

Yorumlar (0)