banner851

banner614

MHP de Küçük'ün adaylığı netleşti.

Uzun süredir Milliyetçi Hareket Partisi'nin Düzce Belediye Başkan adayı olacağı söylenen Ömer Küçük'ün partinin Başkan adayı olduğu netleşti.

banner619
Siyaset 22.01.2009, 10:30
224
MHP de Küçük'ün adaylığı netleşti.

Yerel seçimlere az bir süre kala Düzce Belediye Başkan adayı konusunda açıklama yapmayan muhalefet partisi olarak gözlenen Milliyetçi Hareket Partisi'nde aday konusunda bu zamana kadar sadece Ömer Küçük'ün ismi geçiyordu. Aday oldu, olacak derken alınan bilgilere göre partinin Düzce Belediye Başkan adayının Ömer Küçük olduğu netleşti.

Şu zamana kadar bu konuda parti tarafından herhangi bir açıklama yapılmazken açıklamanın bir hafta içinde parti Genel Merkezi tarafından yapılacağı öğrenildi.

Diğer taraftan MHP'nin Düzce Belediye Başkanlığı seçimlerine işadamı Ömer Küçük ile girmesine kesin gözüyle bakılırken Küçük'ün seçim için kamuoyu yoklamalarına ve ziyaretlerine devam ettiği de öğrenildi. MHP Genel Merkezi'yle parti il Başkanı Kenan Ilgaz'ın görüşmelere devam ettiği de bilinirken kararın Genel Merkez'in kısa süre içerisinde il başkanı adayı olarak Ömer Küçük'ü açıklaması bekleniyor.

banner844
Yorumlar (0)