banner851

banner614

MHP'DE ŞOK İSTİFA!

banner619

İGM Toplantı Salonu’nda iki MHP’li üye arasında yaşanan yumruk yumruğa kavganın ardından istifa… Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Akçakoca İl Genel Meclis Üyesi Ömer Yıldız partisinden istifa etti.

banner846
Siyaset 28.04.2017, 12:54 29.04.2017, 16:25
3282
banner844
6 Nisan’da İl Özel İdaresi’ndeki İl Genel Meclisi Toplantısı öncesi MHP Grup Başkan Vekili Çetin Sarıahmet ile Akçakoca İGM Üyesi Ömer Yıldız arasında yaşanan yumruk yumruğa kavga istifa getirdi.

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Akçakoca İl Genel Meclis Üyesi Ömer Yıldız, yaşanan kavga ve parti içerisindeki fikir ayrılıklarının ardından partisinden istifa etme kararı aldı.
İstifa ile ilgili Yıldız’ın ilerleyen günlerde resmi bir açıklama yaparak kendisini istifaya sürükleyen nedenleri kamuoyu ile paylaşması bekleniyor.

Yumruklu kavgaya dönüşen tartışmanın ardından MHP Grup Başkan Vekili Çetin Sarıahmet ile MHP Akçakoca İGM Üyesi Ömer Yıldız'ın arasının parti içi sıkıntılar nedeniyle bir süredir açık olduğu ortaya çıkmıştı.

Teşkilat, Yıldız’ı suçlamıştı
Öte yandan partinin Düzce’deki iki önemli ismi arasında yaşanan yumruklu kavgadan bir gün sonra MHP İl Başkanlığı’ndan kamuoyuna yapılan açıklamada eleştiri okları Ömer Yıldız’a yöneltilmişti. İGM Üyesi Ömer Yıldız’ın parti ilkelerine aykırı davranışlarda bulunduğu vurgulanarak, bundan ötürü yaklaşık 2 ay önce disiplin kuruluna sevk edildiği açıklanmıştı. Bu kararın ardından Ömer Yıldız’ı parti teşkilatına ve yöneticilerine karşı olumsuz bir tutum içine girmekle suçlayan teşkilat, tartışmayı başlatan tarafın da yine Ömer Yıldız olduğunu belirterek, olayı esefle kınamıştı.
Yorumlar (14)
düzceli 4 yıl önce
BUNLARIN İKİSİDE GİTMELIYDİ İSABETLI OLMUŞ ANGİSİ MHP İL TEŞKİLATI İCRALIK OLDUĞUNDA PARTIYE SAHİP ÇİKMİŞ BUNLARUN GEÇMİŞİNE BAKIN PARTIYLE BI ALAKARI YOKTUR SEÇİLEN KENDINI BÜYÜK ADAN SANIYOR Kİ ÖYLE OLSALARI BAĞIMSIZ ADAY OLUR SEÇİLİRDİLE
milliyetçiler 4 yıl önce
arkadaşlar artık rant kavgasına başladılar sizler bu işi yapamayacaksınız eski arkadaşlarım toplanma zamanı geliyo düzenimiz idaalimiz belli parada daa önemli birlik beraberlik
yığıt 4 yıl önce
bahcelinin yanındağız
sanayici 4 yıl önce
partiden ayrıldın atılacağını anladın il genel meclis üyeliğinden ayrılda görelim adamlığını
Doğrucu köylü 4 yıl önce
Bahçelinin yanında olanları biz ülkücüler zaten ciddiye almıyoruz.17.25 hesabı sorulacaktı insan dönerde bu kadar da olmaz.yazıklar olsun
Ali Bozburun 4 yıl önce
çetin sarıahmet İGM üyesi olarak 10.000 Tl civarında para alıyor.Kendisi çok büyük dava adamıdır....! partiyi karıştırmaktan başka bir şey yapmaz
eski MHP li 4 yıl önce
Çetinin partiye hiç faydası olmamıştır. Olmayacaktır da. Abdullah başkan onu oraya koydu oda keyfini sürüyor. HERKES KENDİ MENFAATİNİ DÜŞÜNÜYOR PARTİYİ DÜŞÜNEN YOK. İşte MHP bu yüzden BİTMEYE MAHKÜMDUR.
turan 4 yıl önce
Parti yöneticisi olmak dirayetli olmayı gerektirir,başkasının kumandasıyla olursa ancak işi berbat ederiniz
yılmaz 4 yıl önce
Partiyi İl başkanı ve Merkez ilçe başkanı yönetmiyor.Parti Mehmet Bakan,Çetin sarıahmet ve hakan Çetin tarafından yönetiliyor.Bu mikserlerin olduğu yerde daha çok istifalar olacak.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın