banner851

banner614

MHP'DE SÜRPRİZ!

MHP'nin 2. aday adayı belli oldu. Daha önce de aynı partiden milletvekili ve belediye başkanlığı için aday gösterilen Ömer Küçük'ün yeniden aday adaylığı başvurusunda bulunacağı öğrenildi.

banner619
Siyaset 30.04.2018, 12:49 30.04.2018, 17:24
3824

24 Haziran Genel Seçimleri için partilerde milletvekili aday adaylığı başvuruları devam ediyor. Seçimin iddialı partilerinden MHP'de görevinden istifa eden İl Başkanı Ümit Yılmaz dışında adaylık açıklaması gelmezken, bugün sürpriz bir gelişme yaşandı.

Daha önce MHP saflarından hem belediye başkanlığı hem de vekillik için aday gösterilen Ömer Küçük'ün tekrar seçim yarışına dahil olacağı açıklandı.

MHP kulislerinden edinilen bilgilere göre; erken seçim kararının alınması ile birlikte partinin önemli isimleri bir kez daha Küçük'ün kapısını çaldı.

Son yerel seçimlerde başkanlık koltuğunu Mehmet Keleş'e kaptıran ve adaylık defterini kapattığı konuşulan iş insanı Ömer Küçük'ün tekrar aday adayı olacağı haberi şaşkınlık yarattı. Yıllardır omuz omuza verdiği partideki yol arkadaşlarını kıramayan Küçük'ün bu hafta içerisinde Ankara'da aday adaylığı başvurusunu yapacağı öğrenildi.

Haber: C.ÜSTÜNER

Yorumlar (67)
Osmanoğlu 3 yıl önce
Siyaset böyle bir şey. Mikrop gibi, bulaşıcı. Girdin mi çık bakalım çıkabilirsen. Bu işler baskı ile falan olmaz. Ömer bey hem kendini, hem müdahil olduğu partiyi yıpratıyor. Bize hayırlı olsun demekten başka düşmez...
adam 3 yıl önce
murat baki.mehmet bakan.çetin.hakan.olmasın gezerken bu iş olur yoksaaaa..bitişindir
mhp mi iyi parti mi 3 yıl önce
ben ömer abi yerinde olsam iyi parti adayı olurdum.
Taner 3 yıl önce
Ömer abi Düzce'ye çok faydası olacağının kanısındayım. Gerçek Düzceli bir vekilimiz olsun artık
TUNCAY D 3 yıl önce
BÜTÜN SECİMLERDE OYUMU ÖMER BASKANA ATMISIMDIR YİNE ADAY OLSUN KAZANSIN KAZANMASIN OYUMUZ YİNE ONA
İttifaktan yzünden vermem 3 yıl önce
Ömer abiyi severim, bende kredisi çoktur.Ama ak partiye bostan korkuluğu olan mhp den aday olduğu için maalesef oy vermem.Bana göre yeri iyi partidir.
Sosyolog 3 yıl önce
Ömer abimizi yakinen tanırız. Ancak, akp nin arkasında olan mhp'nin adayı olursa bu sefer oyumuzu vermeyiz ola ki iyi partiden aday olursa seve seve oyumuzu veririz.
Düzceli 3 yıl önce
Doymadín kaybetmeye Ömer ve bu ne azim
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın