banner851

banner955

MHP Kongresi 8 Kasım Pazar

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Düzce İl Başkanı Abdullah Danışmaz 8 Kasım’da gerçekleştirilecek olan MHP 9. Olağan Büyük Kongresi’ne tüm Düzceliler’i davet etti.

Siyaset 06.11.2009, 17:10
208
MHP Kongresi 8 Kasım Pazar

MHP Düzce İl Başkanı Abdullah Danışmaz davet mesajında Türkiye’nin içinde bulunduğu şu günlerde en çok birlik ve beraberliğe ihtiyaç duyduğuna vurgu yaparak, “Milliyetçi Hareket’in başlattığı ‘Bin yıllık yaşa ve yaşat’ projesi altında yurdumuzun çeşitli yörelerinde belirlenecek yer ve zamanlarda yapmayı planladığı açık hava toplantılarına katılmak için aziz milletimizi hazır olmaya çağırıyoruz” dedi.
Danışmaz mesajında şu görüşlere yer verdi: “Bu açıdan, partimizin gerçekleştireceği 9. Olağan Büyük Kurultay yalnızca siyasal kadroların tespiti olmayacak, aynı zamanda bin yıllık kardeşliğin yaşaması ve yaşatılması gibi tarihi bir görevin dönüm noktası ve seri toplantıların başlangıcı anlamını da taşıyacaktır. Düzceli vatandaşlarımızı da, 8 Kasım 2009 tarihinde Ankara Atatürk Spor Salonu’nda yapılacak olan “Sonsuza Kadar ‘Var ol’ Türkiye” 9. Olağan Büyük Kurultayımıza ve ardından yurdumuzun her yöresinde yapılacak olan “Bin Yıllık Kardeşliği ‘Yaşa’ ve ‘Yaşat’ ” açık hava toplantılarına davet ediyoruz dedi.

banner844
Yorumlar (0)
20
açık