banner851

banner614

MHP SAHAYA İNDİ

Milliyetçi Hareket Partisi Düzce Teşkilatı sahaya inerek Merkez’e bağlı Bahçeköy’ü ziyaret etti. İl başkanı İlhami Caboğlu’nun başkanlığındaki heyette MHP Düzce Milletvekili Ümit Yılmaz ve teşkilat mensupları yer alırken vatandaşların sorunları dinlenerek çözüm önerileri istişare edildi.

banner619
Siyaset 02.08.2021, 21:50 03.08.2021, 17:32
1427

Milliyetçi Hareket Partisi Düzce Teşkilatı, tüm kuvvetleriyle sahaya indi. MHP İl Başkanı İlhami Caboğlu; MHP Düzce Milletvekili Ümit Yılmaz, İl Başkan Yardımcısı Çetin Sarıahmet, Merkez İlçe Başkanı Murat Baki Yılmaz, İl Genel Meclisi Üyesi İsmail Arsal, Merkez İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri Semih Metin ve Murat Albayrak ile Merkez’e bağlı Bahçeköy’ü ziyaret etti.

Burada vatandaşlarla bir araya gelen MHP heyeti, sorun ve talepleri dinleyerek kendilerine sorulan soruları yanıtladı. Çözüm önerileri de masaya yatırılarak karşılıklı görüş alışverişinde bulunuldu.

Köylüler MHP heyetine ziyaretleri için teşekkür ederken MHP İl Başkanı Caboğlu da misafirperverliklerinden ötürü Bahçeköy Muhtarı Mehmet Altundal'a ve vatandaşlara teşekkürlerini iletti.

Yorumlar (6)
Hacı ahmetler köyü 2 ay önce
Hacı ahmetler köyüne yanlışlıkla gelmeyin bize 1 osb İcin yardım İcin gitmiştik vatan haini ilan etmişti sayın vekil ofisinde unut madık
mamureli 2 ay önce
Adam her zaman sahadaydı ki kim kimi buluşturdu yanlış anlatmayın millete
Tarihin en büyük kolpasi 2 ay önce
Ümit Yılmaz
Tatar Ramazan 2 ay önce
İsterse amuda kalkarak gezsin...
Bir oy dahi vernem verdirtmem...
luizao 2 ay önce
mhp kim yabole bir parti siyasi dusunce kaldi mi kii
Beçi koop ailesi 2 ay önce
Bir ülkücü olarak sayın vekilimizi ve il başkanımızı Beçi koopa da bekleriz