banner614

MHP YENİ YÖNETİMİ ATANDI

banner619

Milliyetçi Hareket Partisi Lideri Devlet Bahçeli, İl Başkanı Onur Özen’le devam kararı aldı. Yeni bir yönetim kurulu oluşturan Özen 1 Kasım seçimlerinde partisinin başında olacak.

banner846
Siyaset 23.09.2015, 10:07
5965
MHP YENİ YÖNETİMİ ATANDI
banner844
Milliyetçi Hareket Partisi’nde 7 Haziran seçimlerinin ardından parti il yönetiminden bir grup il Başkanı Onur Özen hakkında olumsuz bir rapor hazırlayarak genel Merkezin kapısını çaldığı yönünde iddialar ortaya atılmıştı. Yine İl yönetiminden yapılan istifaların ardından yeni bir il yönetimi oluşturma gereği ortaya çıkmıştı. MHP Lideri Devlet Bahçeli, yaptığı istişareler sonucunda İl Başkanı Onur Özen ile devam kararı aldı. 1 Kasım seçimleri öncesi MHP’nin yeni Yönetimi atama usulü ile yapıldı.

Yapılan atamayla görevlendirilen Yeni Yönetim Kurulu Onur Özen Başkanlığında, Okan Yanmaz, Ali İhsan Ender, Zafet Batra , Halil Uzun, Uğur Acar, Kemal Kemaloğlu, Hasan Güner, Menmet Türkmenoğlu, Mehmet Odabaşı, Hilal Kaşkır, Mehmet Yaşar Çekiç, Derya Aksay, Ömer Albayrak, Kenan Akgümüş, Zeki Gürel, Behçet Alkan Lokum,  Cemil Sarıahmet, Özgür Sivrikaya, Muhammet Tekeoğlu, Hasan Hüseyin Karaca, Necati Dudak, Özcan Arslan, Tülin Güler, Mehmet Sezgin, Aykut Arıbaş, Murat Öztürk, Serhat Barış, Ali Şanlı, Aydan Nizamettin Topaloğlu, Buşra Yılmaz, Murat Beşiroğlu, Oğuzhan Bayraktar, Keramettin Beşer, Janberk Özcanoğlu, Yaşar Albayrak ve Züleyha Baş isimlerinden oluşuyor.
Yorumlar (30)
hüseyin 6 yıl önce
halil uzun enteresan vallahi
Seçime Katılamaz 3 6 yıl önce
Görevden alınma ve teşkilat kapanması resmi yazıyla ysk ya bilidirilmiştir. Şu an MHP de il ve ilçe yönetimi yoktur.Yine kanuna göre on beş gün içerisinde yeni liste ysk ya bilidirilmiledir. Düzce''de MHP seçimlere katılamaz.
Seçime Katılamaz 2 6 yıl önce
Atama yapılabilmesi için parti teşkilatı kapatılmalıdır ki, MHP Düzce il ve merkez ilçe teşkilatıda dün itibariyle komple görevden alınmış olup, teşkilat kapatılıp yeniden açılmıştır. Kanuna göre seçimden altı ay önce teşkilatlanma yapılmış olmalıdır
Seçime Katılamaz 6 yıl önce
Siyasi partilerin seçimlere katılabilmesi için illerin en az yarısında oy verme gününden en az altı ay evvel teşkilat kurmuş ve büyük kongrelerini yapmış olması veya Türkiye Büyük Millet Meclisinde grubu bulunması şarttır. (Siyasi partiler kanunu
DÜZCELİ 6 yıl önce
Haziran seçiminde Adayları seçim Çalışması Yaparken Kahvehanede İskambil oynayan Bu il Başkanı ve yönetimimi başarılı olacak şaşarım buna.
PARTİLİ 6 yıl önce
DAVA ŞUURU , ÜLKÜCÜ RUHU OLMAYAN BU BAŞKAN VE EKİBİ 3 ÜNCÜ PARTİ OLUR ANCAK CHP ARAYI AÇAR
KÜLTÜR 6 yıl önce
7 HAZİRAN SEÇİMLERİNDE KENDİ ADAYLARI ALEYHİNE ÇALIŞAN 3 ÜNCÜ PART YAPAN ONUR ÖZEN BU SEEÇİMDE HANGİ YÜZ İLE SEÇMENİN KARŞISINA ÇIKACAK MHP YE YAZIK OLUYOR . PERDENİN ARKASIDA MEHMET ABİSİ VAR ABİSİ SEÇİMİ GÖTÜRÜR
mhp li 6 yıl önce
bunların alayı bahçeli kadar olur ancak, ne yazar bunlardan bir şey olmaz
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
16°
açık