banner851

banner955

MHP yerel seçimler için hazırlıklara başlıyor.

Milliyetçi Hareket Partisi İl ve İlçe Teşkilatları bugün düzenlenen programla parti binasında bir araya gelerek bayramlaştı.

Siyaset 01.10.2008, 16:35
192
MHP yerel seçimler için hazırlıklara başlıyor.

Siyasi Parti İl Teşkilatlarının bayramlaşma programı devam ederken Milliyetçi Hareket Partisi İl ve İlçe Teşkilatı düzenlenen programla bir araya gelerek bayramlaştı. Programa çok sayıda parti üyesi katılırken bayramlaşma programında Saadet Partisi İl Başkanı Faruk Erdem, DESOB Başkanı Mustafa Kayıkçı, Muhtarlar Derneği Başkanı Aydın Dursun ve Ziraat Odası Başkanı Ramazan Öztürk'te yer aldı.

Bayramlaşma programında açıklamalarda bulunan MHP İl Başkanı Kenan Ilgaz, parti içi birlikteliğin önemine değinerek “Burada bayramlaşmayla birlikte başka önemli bir meselenin de başlangıcını yapmış bulunuyoruz. Şunu belirtmeliyim ki MHP olarak yerel seçim hazırlıklarına da bugün burada başladık. Artık bütün üyelerimizle bir araya gelerek yerel seçimler de parti olarak yapılacakların düşünülmesi gereken zamandır. Herkes MHP'nin seçimlerde neler yapacağını görmelidir. Ak Parti'nin en güçlü alternatifinin de MHP olduğunu herkes çok iyi bilmelidir.” şeklinde konuştu.

Yorumlar (0)
20
açık