banner851

banner955

MHP’DE 2023 MESAİSİ DEVAM EDİYOR

2023’te yapılacak genel seçimler ve Cumhurbaşkanlığı seçimine hazırlık için Milliyetçi Hareket Partisi Genel Merkezi’nin 81 ilde düzenlediği "Adım Adım 2023; İlçe İlçe Anlatma ve Aydınlatma Toplantıları” nın Düzce ayağı, Düzce Belediyesi Erol Güngör Kültür Merkezi’nde bugün geniş katılımla gerçekleştirildi.

Siyaset 03.06.2022, 17:15 03.06.2022, 17:36
477

Milliyetçi Hareket Partisi tarafından Türkiye genelinde il il, ilçe ilçe gezerek 2023 seçimlerinin önemine değinilen  "Adım Adım 2023; İlçe İlçe Anlatma ve Aydınlatma Toplantıları” MHP Düzce İl Başkanlığı tarafından Düzce’de Prof. Dr. Erol Güngör Kültür Merkezinde gerçekleştirildi.

Toplantıya, MHP Düzce Milletvekili Ümit Yılmaz, MHP MYK üyeleri Gökhan Türkeş Öngel, Âdem Yurdagül ve MDK üyesi Cemil Yavuz Aksu konuşmacı olarak katıldı.

Toplantıya Yığılca belediye Başkanı Rasim Çam, Cumayeri Belediye Başkanı Mustafa Koloğlu, Beyköy Belediye Başkanı Osman Kılıç’ın da bulunduğu çok sayıda teşkilat mensubu katıldı.

Öte yandan Katılımcılar arasında Belediye Başkan Yardımcıları Hasan Günden ve Oya Kocaman’da vardı.

MHP’nin 2023 seçimlerine hazırlık sürecinin adım adım anlatıldığı toplantıda birlik ve beraberlik vurgusu yapıldı.

“Sorunların üstesinden hep beraber geleceğiz”

Ülkemizin içinden geçtiği ekonomik dar boğazı görmezden gelmediklerini ama bu sıkıntılardan da ancak birlik ve beraberlikle çıkılacağının vurgulandığı toplantıda söz alan İl Başkanı İlhami Caboğlu;

“MHP Düzce teşkilatı olarak, Sayın Genel Başkanımızın talimatlarıyla ilçe ilçe anlatma ve aydınlatma programlarını tertip ettik. Sırasıyla bugün Merkez İlçe ve Kaynaşlı, Çilimli, Gümüşova Cumayeri, Gölyaka nasip olursa Pazar günü de Yığılca ve akabinde Akçakoca programıyla bitireceğiz. Biz özellikle STK lar, muhtarlar ve kanaat önderleri olmak üzere herkesi bu salona davet ettik. Amaç, Düzce’de ki yerel sorunları Ankara’dan gelen bu değerli heyetimize iletmek ve Sayın Genel Başkanımıza arz etmektir. Bu salon bize bir nebze Düzce’de hiçbir sorunun olmadığını gösteriyor diye düşünüyorum. İnşallah öyledir.” Şeklinde konuştu.

Program katılımcıların bilgilendirilmesi sonrası davetli konuşmacılara teşekkür edilmesi ve birlik beraberlik mesajlarının ardından sona erdi.

Yorumlar (8)
Tatar RAMAZAN 7 ay önce
Yoğun katılım... 25 kişi
Tatar RAMAZAN 7 ay önce
Kendi kendine toplanıp durursunuz.
Bu millete yaptığınızın acısını sandığa gomulerek cekeceksiniz. Çakma milliyet,,
kartal 7 ay önce
beni hangi durusunuzla acaba ikna edeceksiniz? saati bile 17:25'e ayarlayip cark ettiginiz durusunuzla mi?
vatandaş 7 ay önce
2023 E KADAR SİZE TATLI RÜYALAR.
Cemil 7 ay önce
Mhp diye bir parti yok artik siyasi ideolojisi den 180 derece sapmis ne oldugu belli olmayan bir topluluk
Yazık ettiniz partiye 7 ay önce
Sayın yılmaz, MHP nin eski yani vekil olduğunuz zamanki o en güçlü dönemini bir daha bulamayacaksınız, yazık oldu MHP ye, daha doğrusu bitirdiniz, anket sonuçlarında o terör finansörü meclisin içindeki teröristlerin bile oyları sizden fazla çıkıyor, hiç dikkat ettiniz mi. İl ve İlçelerdeki teşkilatlarınız da iç sorunların olması, teşkilat yapısının çoğunluğunun parti için değil kendileri için çalıştıkları partiyi düşünmedikleri ve bir çoğunun bırakın siyaseti konuşmaktan aciz olduklarını artık görün ve sağlam bir yenilenmeye gidin yoksa bu seçim son şansınız. Rahmetli Türkeş sağ olsaydı hepsini söker atardı.
Sinan 7 ay önce
Biz yarını göremiyoruz Başkan, sen 2023lerdesin. Hele o gün gelsin bakalım, sandıktan tek tek oy arayacaksınız.iktidarın yedek lastiği.
Madur 7 ay önce
M h p mi kaldı bir cumhur başkanı adayı çıkaramaz hale getirildi salona bir bakın ne halde m h p .
Yeni Sayımız