banner851

banner614

MHP’DE 6 ADAY ADAYI

banner619

1 Kasım’da yapılacak milletvekili seçimleri için aday adayı başvurularını almaya başlayan Milliyetçi Hareket Partisinde bugün hareketlilik vardı. Müracaatların devam ettiği partide ilk gün 6 aday adayı başvuru yaptı.

banner846
Siyaset 31.08.2015, 13:36
4966
MHP’DE 6 ADAY ADAYI
banner844
Milliyetçi Hareket Partisi Düzce İl Başkanlığı’nda bu sabah itibariyle aday başvuruları alınmaya başlandı. İl Başkanı Onur Özen’den aldığımız bilgiye göre; müracaatların başladığı ilk gün 6 başvuru yapıldı.
GÜNDAY, ÇETİN, BATRA VE ÖZYİĞİT
7 Haziran milletvekili seçimlerinde 3. Sıra adayı olan Demet Günday, aday adayı olan MHP eski belediye meclis üyesi Hakan Çetin, MHP il Yönetiminden Zafer Batra ve MHP eski İl Basın Sözcüsü Oğuz Özyiğit'in resmi başvurusunu yaptığı öğrenildi. Özyiğit, adaylığıyla ilgili olarak "26. Dönem genel seçimlerinde Düzce Milliyetçi Hareket Partisi Aday Adaylık Başvurusu için gerekli evrakları tamamlamış bulunmaktayım. Hakkımızda hayırlısı..." dedi.
ÇAKMAK İSTİFA ETTİ, KATIRCIOĞLU DEVAM ETTİ
Milletvekili adayı olmak isteyen memurlar için bugün son gündü. MHP’den aday adayı başvurusu için istifa ise Türk Eğitim-sen Düzce Şube başkanı Osman Çakmak’tan geldi.  Memuriyet görevinden istifa eden Çakmak, İl Başkanlığına gelerek ilk adımı attı. MHP’den aday adaylığı başvurusu yapması beklenen Belediye Meclis Üyesi Ercan Katırcıoğlu ise istifa etmedi. MHP genel Merkezi ile yaptığı istişareler sonrası Katırcıoğlu, belediye meclis üyesi görevine devam edeceğini açıkladı.
DURAN DA ADAY
 MHP’de son olarak adaylık başvurusu yaptığı öğrenilen isim ise İrfan Duran oldu. Uzun yıllardır teşkilatın içinde olduğu öğrenilen ve bir dönem Çilimli ilçe başkanlığı yapan Duran’ın da 1 Kasım’da yapılacak olan seçimlerde milletvekili adayı olmak için il başkanlığına müracaatını yaptığı öğrenildi.  
Başvuruları toplayan il başkanlığı yapacağı istişarenin ardından belirlediği isimleri genel merkeze sunacak. Son kararı MHP genel merkezi verecek.
Yorumlar (83)
Azamat 6 yıl önce
Etnik milliyetçilik yapan partilerde Çerkesler ancak dolgu malzemesi olabilir. Bu ülke bizim ama Çerkes olarak ta kalmak istiyoru. Biizm için en ideal partiler farklılıkları zenginlik olarak gören demokrasiye inanmış partilerdir.
mhp li 6 yıl önce
adaylık bedava paralı olsa bunlar aday olmazdı. resme bakınca katıla katıla güldüm. tam bahçeliye uygun adaylar. hayırlı olsun. vah mhp vah.
Öğretmen 6 yıl önce
Yıllardır o koltukta sadece koltuğu doldurmak için oturan ey Osman, sen öğretmenlerin hakkını savunamadın Düzce nin hakkını nasıl savunacaksın.
adam 6 yıl önce
yok eğitimciymiş.yok 9 ışığı sayan varmı.ya kardeşim eğitimcilerin % 90 da ego yüksek ve üsten bakma olur bide neresi eğitimci bunun.9 ışık saymak yerine ülkenin.karekterinin duruşunun ilkelerini saycak adam olacak.ucuz laflarla bu dava olmaz..
Dokuz Işık 6 yıl önce
Bu listede dokuz ışığı sayabilecek üç kişi var. Onlar kendini bilir, onları da herkes iyi bilir.Davanın D sini bilmeyenler aday olmuş, vah benim MHP em... Kimlere kaldın.
Teşkilat Yapısı 6 yıl önce
Bu teşkilat seni aday göstermeyecektir Özyiğit... Akıllı adamı kırk köyden kovarlar. Sen en iyisi bize gel AKP ye gel :)
zilan 6 yıl önce
Hakan ÇETİN, Zafer BATRA bu iki isimden hiç memnun kalmadık. Hakan ÇETİN önce sen kendin ol yolda yürümesini bilmeyen sağda solda dedikodu yapan adamdan VEKİL olmaz MHP BÖYLE isimler koyduğu sürece hep kayıp edicek...
celal agabey 6 yıl önce
celal kasapoğlu 1. sıra aday olmasını isteriz, ayşe keşiri gönderir
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
24°
kapalı