banner851

banner614

MHP’DE FLAŞ GELİŞME!

Milliyetçi Hareket Partisi Kaynaşlı ilçe teşkilatı, “siyasi faaliyetlerindeki eksiklik, uygunsuzluk ve yetersizlik” gerekçesiyle il yönetiminin talebi üzerine genel merkez tarafından görevden alındı. MHP İl Başkanı Ümit Yılmaz, ilçe teşkilatının görevlendirme ile kongrelere gideceğini ifade etti.

banner619
Siyaset 02.12.2016, 10:45 03.12.2016, 16:11
3510
MHP’DE FLAŞ GELİŞME!

Milliyetçi Hareket Partisi Kaynaşlı ilçe teşkilatı, il yönetiminin talebiyle genel merkez tarafından görevden alındı. Kararın gerekçesi ise “siyasi faaliyetlerindeki eksiklik, uygunsuzluk ve yetersizlik” olduğu ifade edildi.

Uygunsuz davranışlar tespit edildi
Konuyla ilgili açıklamada bulunan MHP İl Başkanı Ümit Yılmaz, parti yönetimine aykırı birtakım uygunsuz kararların uygulandığı için teşkilata böyle bir yaptırımın uygun görüldüğünü dile getirdi.

Yılmaz iddiaları yalanladı
Yılmaz, yaklaşan il ve ilçe kongreleri öncesi, il teşkilatının kendi delegelerini sağlama alabilmek için ilçelerde değişiklik yapmaya başladığı iddialarını kesin bir dille yalanladı.

Yılmaz, teşkilatın karar defterinde yapılan incelemede saha faaliyetinin olmadığının tespit edildiğini söylerken, il yönetiminin eski il başkanı Abdullah Danışmaz’a tepkisinden dolayı böyle bir karar alındığı yönündeki söylentilere karşı çıktı.

MHP’nin il ve ilçe kongreleri öncesi Kaynaşlı ve Gümüşova ilçe teşkilat başkanları eski il başkanı Abdullah Danışmaz ve eski il başkan yardımcıları bir araya geldiği basına yansımış, toplantıda kongre sürecinde nasıl hareket edileceği ve grubun kendi adayları ile kongrelere gireceği öne sürülmüştü. Yılmaz, gelişmeleri söz konusu kişilerin kendilerini kurtarmak için yaptıkları birtakım faaliyetler olarak yorumladı.

Görevden alınan Kaynaşlı ilçe teşkilatı başkanlığı görevini Cengiz Gündüz sürdürüyordu.
 

Yorumlar (33)
Kaynaşlı lı 5 yıl önce
23 gün olmuş kimseyi bulamamış il teşkilatı yoldan geçen birine gel kardeşim seni başkan yapalım demiş: )
Kaynaşlı lı 5 yıl önce
23 gün olmuş kimseyi bulamamış il teşkilatı yoldan geçen birine gel kardeşim seni başkan yapalım demiş: )
samsun 5 yıl önce
Ümit bey hem kişiliği hem mertliği ile tanınmış değerli bir şahsiyettir . Memleketin elzem bir şekilde güçlü karakterde yöneticilere ihtiyacı varken il başkanlığına getırılmis isabetli bir uygulama olmuştur.geldiği gun ıtıbarı ıle yaptığı çalışmalar tüm bunları doğrular nıtelıkte olmuştur.Uyumlu çalışmaları verdiği demeçler yaptığı toplantılar bunu açıkça gösterıyor .
AHMET 5 yıl önce
Düzcede MHP için en çok çalışan FAHRİALEM. Her akşam orada partide toplayamadıkları kadar partili toplanıyor ve parti için çalışıyorlar. Bence orada toplanmak lazım. Bende oraya takılmayı düşünüyorum. Partimiz ile ilgili orada olumlu konuşmalar yorumlar yapılıyor. Bir kaç kez uğradım saygı, sevgi ve dayanışma on numara. Kimsenin kuyusunu kazmıyorlar. Parti için kim faydalı olacaksa onu destekliyorlar.
turan 5 yıl önce
Görevden alınan Kaynaşlı ilçe başkanı Sayın Bahçeliye açık destek veren tek ilçe başkanı idi.Sosyal medyada Sayın Genel başkana açık şekilde HAKARET EDEN ,KÜFÜR EDENLERE sessiz kalarak,hiç bir işlem yapmayacaksınız veya yapamıyacaksınız sonrada bu krıtik dönemde teşkilat içinde huzursuzluk yapacaksınız.Genel Merkez artık gereğini yapmalı.
Bize her yer kaynaşlı 5 yıl önce
Teşkilat başkanı partinin kirasını verecek telefon elektirik internet çay yemek paralarını verecek oh ne güzel dünya be bizde burda onu bunu elestirecez biraz da bize edep yahu
Bize her yer kaynaşlı 5 yıl önce
Ilce başkanı sevilmiyordu diyen arkadaş kaynaşlı da siyasi arenada hangi teşkilat başkanı ve igm üyeleri seviliyor ki o zaman gidip ben bu göreve hazırım diyeceksin ve o koltuğa oturacaksın atıp sallamayla bu işler olmuyor seveni de var sevmeyeni de herkes gibi
Kaynaşlılı 5 yıl önce
CENGİZ GÜNDÜZ Ü KİM TANIR KAYNAŞLIDA. ÇIK BİR SOR. BAŞKANLIK YAZI İŞLERİ MÜDÜRÜMÜZE YAKIŞIR.
Bize her yer kaynaşlı 5 yıl önce
Öncelikle tarafsız biri olarak bu ilçenin görevden alınması hoş olmadı gerçekten davasına sahip olan teşkilatına ve yönetimine sahip olan bir başkandı seversin sevmezsin o ayrı konu bu işi de layıkıyla yerine getiriyordu iktidar partisinin teşkilatı borcu yüzünden kapalı iken bu parti açıktı suç ilçelerin değil il yonetiminin asıl görevden alınması gereken il yönetimi?
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın