banner851

banner614

MHP’DE KALABALIK BAYRAMLAŞMA

banner619

Milliyetçi Hareket Partisi İl Teşkilatı bayramlaşmak için bir araya geldi. İl Başkanı Onur Özen ve Milletvekili Adayları başta olmak üzere birçok isim partililerle buluştu.

banner846
Siyaset 25.09.2015, 16:59
1115
MHP’DE KALABALIK BAYRAMLAŞMA
banner844
Milliyetçi Hareket Partisi İl Teşkilatı bayramlaşmak için parti binasında bir araya geldi. Daha önceki bayramlaşma programlarının aksine partideki yoğunluk dikkat çekti. Bayramlaşmaya İl Başkanı Onur Özen, Milletvekili Adayları Osman Çakmak, Bahri Temeltaş, Celal Kasapoğlu, İlçe Teşkilat Başkanları, DESOB Başkanı Mustafa Kayıkçı ve partinin önemli isimleri katıldı.

İl Başkanı Onur Özen, bayramın şehit düşen askerler ve hacda yaşanan izdiham sonucu hayatını kaybeden dindaşlardan dolayı buruk geçtiğini söyleyerek sözlerine başladı ve seçime yönelik düşüncelerini ifade etti. 7 Haziran’da başarısız bir seçim dönemi geçirdiklerini söyleyen Özen, partililere beraberlik mesajı verdi.

Başkan Özen’in ardından söz alan üç milletvekili adayı da düşüncelerini ifade etti. Milletvekili adaylarının konuşmalarının ardından partililer birbirlerinin bayramlarını tebrik etti.

Haber:Y.SEVER
Yorumlar (11)
Ayşe 6 yıl önce
Arkadaşlar çıkarın gözlüklerinizi ve olaylara biraz daha gerçekçi bakın 1kasımda AKP yine tulum sıyıracak maalesef bu bir temenni değil Düzce halkının oy potansiyeli :((
memo 6 yıl önce
boş çaba içindesin
tuzsuz deli bekir 6 yıl önce
karagözle hacivatla olmaz bu işler iki gözüm, siz istemeseniz de mhp mecliste olacak, sizin için hdp mecliste olsun yeter değil mi...
Karagöz 6 yıl önce
Mhp bu seçim de barajda kalır hacivat.
mehmet reyıs 6 yıl önce
kurtların olduğu yerde çaklar kacar yıldırım sende haklısın
yıldırama cevap 6 yıl önce
makarna kolıleri kömur geldi galiba sen işene yoluna bak koçum MHP senin agazına yakışmıyo
Oytun 6 yıl önce
mhp oyları düştüyse düştü davası olan oyunu atar diğerleri gibi hainlik yapmaz. ülkücüler olmasa ağlarsınız ağlar.
yıldırım 6 yıl önce
kuru kalabalık,iş çıkmaz ,yıllarca partinin kapısından girmeyenler şimdi BÜYÜK DAVA ADAMLIĞINA mı soyundular?
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
17°
kapalı